2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

bestuur en medewerkers

BESTUUR

 

 

   Voorzitter : Heuvelmans Koen   0479/38.87.06   koen.heuvelmans@telenet.be

 

  Ondervoorziiter : Karel Cowé   014/58.74.71

 

   Secretaris : Nuyts Karel   0499/38.21.18   karel.nuyts@outlook.com

 

 

   PR-man : Verellen Lu   0474/23.42.79   ludoverellen@gmail.com

 

 

  Sponsoring + fietsdag : Vansant Patrick   014/59.09.82   0494/30.32.53   patrick.vansant@telenet.be

 

   Jeugd : Vandeweyer Ivo   0474/34.48.08   ivoweyer@hotmail.com

 

 

   Bouwproject + inkom: Mariën Eddy   0497/44.00.48 marieneddy@telenet.be

 

 

   Matchballen + lijnentrekker : Bollen Ludo   014/58.37.63

 

  Belmans Hermine   0479/23.60.17    hermine@telenet.be

 

 

  Algemeen directeur + G-voetbal: Groenen Ronny   0479/33.73.55   ronnygroenen1@gmail.com

 

 

   transfercomité : Aerts Marc   0498/85.15.10   marcaerts9@hotmail.com

 

 

   Activiteiten : Verlinden Susy   014/59.27.64   Susy.Verlinden@telenet.be

 

 

MEDEWERKERS

 

 

  Bernarts Rene ( De Jap)

 

 

   Terreincommissaris + ontvanger scheidsrechters : Van Roy Michel   0494/66.09.15

 

 

   Scheidsrechter : Claes Frans  

 

    Scheidsrechter : Huysmans Marcel

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0