2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online
Welkom bij KSAV ST-Dimpna
Abonnement supportersclub
Dankwoord helpers jeugdtornooi
Uitslagen van dinsdag 14 augustus
Uitslagen beker van Antwerpen (A en B ploeg) verslagen
KSAV A 3-0 Branddonk VERSLAG !
  • Nieuws

    Abonnement supportersclub

    Vanaf dit seizoen zijn we terug van start gegaan met een supportersclub.

    Lees artikel

    Dankwoord helpers jeugdtornooi

    Op de eerste plaats willen we alle deelnemende teams bedanken voor hun aanwezigheid op ons toernooi.

    Lees artikel

    Uitslagen van dinsdag 14 augustus

    Beker van Geel : KSAV B 2-2 Beloften ASV Geel

    Lees artikel

    Uitslagen beker van Antwerpen (A en B ploeg) verslagen

    Uitslagen tweede ronde beker van Antwerpen :

    Lees artikel

    KSAV A 3-0 Branddonk VERSLAG !

    De eerste wedstrijd voor de Beker van Antwerpen tegen 1ste provincialer Branddonk werd overtuigend gewonnen.

    Lees artikel
  • Kalender

    • afhaalmoment kledij
      begin: 10.30u.
      einde: 14.00u.

      1 sep

    • afhaalmoment kledij
      begin: 10.30u.
      einde: 14.00u.

      8 sep

    • KSAV Mosselfeest
      begin: 17.00u.
      einde: 22.00u.

      16 nov

    • KSAV Mosselfeest
      begin: 11.00u.
      einde: 20.00u.

      17 nov

    Bekijk uitgebreide kalender
  • Wedstrijdverslagen

    Eerste ploeg:

    Er zijn nog geen verslagen geschreven.

    Andere:

    Er zijn nog geen verslagen geschreven.

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0