2e PROV 22 maart 2019

20.00u

KSAV A
Olmen
(Vrijdag !!!!)

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 12 maart 2019

19.30u

KSAV B
Oosthoven
(zaterdag!!!)

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

wedstrijden van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 maart

wedstrijden van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 maart

 

 

Thuiswedstrijden vrijdag 22 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   scheidsrechter
20:00 K. SAV 1° ELFTAL A   ZWAL. OLMEN   Van De Cruys  Kristof
Thuiswedstrijden zaterdag 23 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   scheidsrechter
19:30 K. SAV 1° ELFTAL B   KSK OOSTHOVEN   Vandenackerveken  Eric
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   K.  VERBR  BALEN  B    
14:30 K. SAV ST. DIMPNA  U10 C   K.  ZWALUWEN  OLMEN  B    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 C   KFC  MOL    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   KFC  EZAART SPORT A    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U6   K.  VERBR  BALEN  B    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U13 B   KSK  WEELDE    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 B   K.  EENDRACHT  ZOERSEL    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   KSK  HEIST  B    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 2   SCHELLE  SPORT   Snoeck  Rene
9:30 K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 3   KFC  TURNHOUT    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 4   KVC  WESTERLO    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   K.  ZWALUWEN  OLMEN  A    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   FCO  BEERSCHOT - WILRIJK  C    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   KSK  HEIST  A    
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.
  Vrij :   U12 C  /  SPARTA    
  Kantinedienst :   8u30-11u30     U12 A    
      11u15-14u30   U13 A    
      14u15-18u00  U13 C    
Thuiswedstrijden zondag 24 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   scheidsrechter
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FC  PUNT / LARUM  A    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   KVC  WESTERLO  B    
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   KFC  LILLE  A    
  Kantinedienst :   8u30-11u00    U15 B    
      10u45-einde  U8 C    
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 20 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
19:00 KVV  OG  VORSELAAR   K. SAV ST. DIMPNA U15  A Riemenstraat  2290  Vorselaar
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 21 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
19:00 KVV  OG  VORSELAAR   K. SAV ST. DIMPNA U17  A Riemenstraat  2290  Vorselaar
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 23 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
9:30 BEERSCHOT WILRIJK  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A UNIVERSITEITSPLEIN  CAMPUS UIA  2610 WILRIJK
9:30 BEERSCHOT WILRIJK  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B UNIVERSITEITSPLEIN  CAMPUS UIA  2610 WILRIJK
9:30 ALBERTA  GEEL     K. SAV ST. DIMPNA U8 C HOLLANDSEBAAN  2440  GEEL-WINKELOMHEIDE
10:00 KSK  BRANDDONK  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 C GROENEDIJK  2470  RETIE
11:00 KVC  HOUTVENNE   K. SAV ST. DIMPNA U12 B HARMONIESTRAAT  2230  RAMSEL  SYNTH !!!
11:00 VC  HERENTALS  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A HARMONIESTRAAT  2230  RAMSEL  SYNTH !!!
11:00 DESSEL  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U7 A SPORTPARK  2480  DESSEL
11:00 FC  NETEZONEN   K. SAV ST. DIMPNA U7 B RUNDERSHOEK  2430  LAAKDAL-EINDHOUT
11:45 SK S GRAVENWEZEL  A   K. SAV  U16 DAMES ROZENHOEK/OELEGEMSESTW  2970  SCHILDE
12:30 KFC  HEULTJE  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 B VIJFHUIZENSTRAAT  2260  ZOERLE-PARWIJS
12:30 KSK  KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C DUINENEIND  2460  KASTERLEE
13:00 KSK  BRANDDONK  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 B GROENEDIJK  2470  RETIE
13:00 ZWALUWEN  OLMEN  C   K. SAV ST. DIMPNA U7 C EGSTRAAT  2491  OLMEN
13:15 K.  MERKSPLAS  SK     K. SAV ST. DIMPNA U21 HOFEINDE  2330  MERKSPLAS
15:00 K.  VERBR  BALEN  A   K. SAV RESERVEN A BLEUKENS  NAGELSBERG  2490  BALEN
15:00 OLEN  UNITED  B   K. SAV RESERVEN B GESTELSTRAAT  2250  OLEN
Wedstrijden op verplaatsing zondag 24 maart 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
9:15 DESSEL  SPORT  D   K. SAV ST. DIMPNA U15 C SPORTPARK  2480  DESSEL
11:15 BEERSCHOT WILRIJK  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A UNIVERSITEITSPLEIN  CAMPUS UIA  2610 WILRIJK

Gepost op: 19 maart 2019 om 10.10h

Aantal keren gelezen: 159

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 FC WEZEL SPORT 25 60
2 K. SAV ST. DIMPNA A 26 52
3 KVV OG VORSELAAR 27 44
4 KFC ANTONIA A 27 42
5 WHITE STAR 27 40
6 K. VLIMMEREN SP. 26 38
7 K. BEVEL FC 27 36
8 KSK WEELDE 27 35
9 VERBR. BALEN 26 34
9 K. RETIE SK 27 34
11 K. MERKSPLAS SK 27 34
12 K. VRIJH. HERSELT 26 31
13 KFC BEEKHOEK SP. 25 27
14 K. ZWAL. OLMEN 27 26
15 F.C. ARENDONK SPORT 27 25
16 MINDERHOUT VV 25 18

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 VC POEDERLEE 27 61
2 KVV RAUW SP. 27 58
3 FC PUNT-LARUM 27 57
4 KSK HERENTALS 28 52
5 OLEN UNITED 27 51
6 K. BLAUWV. OEVEL 27 51
7 KSK OOSTHOVEN 26 42
8 KFC GROBBENDONK 27 42
9 KFC EZAART SP. 27 38
10 KFC DE KEMPEN TL B 27 36
11 KFC VERBR. ALBERTA 27 35
12 KFC WECHELDERZANDE 26 33
13 VV MLK. LICHTAART 27 27
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 26 22
15 K. SAV ST. DIMPNA B 27 20
16 FC ROSSELAAR HULSEN 27 14
17 K. HIH TURNHOUT 26 5