2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

KSAV G-zaalvoetbaltoernooi op zaterdag 14 december

In bijlage het wedstrijdschema van het 13de G-zaalvoetbaltoernooi van KSAV Sint Dimpna ism Avalympics vzw op zaterdag 14 december 2013.

 

 

/userfiles/files/G-zaalvoetbaltoernooi KSAV Sint-Dimpna 14 december 2013(1).pdf

 

 

De wedstrijden worden gespeeld in sportcentrum Axion, Zwaarvoerderspoor 1 te 2440 Geel.

 

 

De kids/duiveltjes voetballen van 9.00 uur tot 13.00 uur, de niveau 4 – wedstrijden starten om 13.00 uur en eindigen om 16.00 uur.

 

 

Voor elke deelnemende G-voetballer is traditioneel een herinneringsmedaille voorzien.

 

 

Drank en eten is even traditioneel aanwezig in het sportcentrum.

 

 

Voor vragen of opmerkingen, kan je op niveau 4-vlak bij mij terecht.

 

 

Voor het kidstoernooi bij Elisa Convalle – 0496/77.16.08 of elisaconvalle@hotmail.com

 

 

Sportieve groeten, Theo

 

 

Theo Verdonck,

 

verantwoordelijke SAS - MPI Oosterlo

 

coördinator Avalympics vzw


Gepost op: 9 december 2013 om 18.01h

Aantal keren gelezen: 1489

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0