1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

KSAV G-zaalvoetbaltoernooi op zaterdag 14 december

In bijlage het wedstrijdschema van het 13de G-zaalvoetbaltoernooi van KSAV Sint Dimpna ism Avalympics vzw op zaterdag 14 december 2013.

 

 

/userfiles/files/G-zaalvoetbaltoernooi KSAV Sint-Dimpna 14 december 2013(1).pdf

 

 

De wedstrijden worden gespeeld in sportcentrum Axion, Zwaarvoerderspoor 1 te 2440 Geel.

 

 

De kids/duiveltjes voetballen van 9.00 uur tot 13.00 uur, de niveau 4 – wedstrijden starten om 13.00 uur en eindigen om 16.00 uur.

 

 

Voor elke deelnemende G-voetballer is traditioneel een herinneringsmedaille voorzien.

 

 

Drank en eten is even traditioneel aanwezig in het sportcentrum.

 

 

Voor vragen of opmerkingen, kan je op niveau 4-vlak bij mij terecht.

 

 

Voor het kidstoernooi bij Elisa Convalle – 0496/77.16.08 of elisaconvalle@hotmail.com

 

 

Sportieve groeten, Theo

 

 

Theo Verdonck,

 

verantwoordelijke SAS - MPI Oosterlo

 

coördinator Avalympics vzw


Gepost op: 9 december 2013 om 18.01h

Aantal keren gelezen: 1698

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC