2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

BASISOPLEIDING JEUGDTRAINER – VOETBAL(Initiator C)

BASISOPLEIDING JEUGDTRAINER – VOETBAL(Initiator C)

Start datum: 19/Aug/2014 18:30
Eind datum: 25/Nov/2014 22:30
 


Door het volgen van deze opleiding leer je op een pedagogisch verantwoorde manier een praktijksessie in het jeugdvoetbal te begeleiden met een hoog FUN-gehalte in een niet-competitief kader.

Programma

Module 1: algemeen gedeelte
- didactiek
- veilig sporten preventief luik
- veilig sporten curatief luik

Module 2: sporttechnische module Initiator Voetbal
- basis motorische vaardigheden voetbal
- visie opleiding jeugdvoetbal

Module 3: Didactisch-methodische module
- specifieke didactische oefeningen voetbal

Module 4: Stagemodule
- didactische oefeningen in de voetbalclub


Kostprijs: 200€                          



Locatie:
Eikevelden 81
2440 Geel

www.ksav-stdimpna.be

 

Klik op onderstaande link voor meer info :

 

/userfiles/files/Initiator_Affiche_getuigschrift_C_2014.pdf


Gepost op: 2 mei 2014 om 15.40h

Aantal keren gelezen: 3218

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0