2e PROV 18 november 2018

17.00u

KSAV A
Bevel

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 18 november 2018

14.30u

KSAV B
Punt/Larum

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Reeksvoorstellen provinciaal comité voor eerste elftallen

Na de voorstellen van de vereniging van de clubs, de "Vacla", stelt het Provinciaal Comité eveneens een indeling voor, waarbij (indien we het goed begrepen hebben) de meerderheid van de clubs over de uiteindelijke voorstellen kan stemmen.

Een uitstekend initiatief vinden we.

Dat zal gebeuren op de vergadering van donderdagavond 19 juni.

De definitieve indelingen worden daarna bekrachtigd tijdens de jaarlijkse algemene provinciale vergadering op zaterdag 21 juni.

 

* 3e Provinciale:


Voorstel 1:

- Reeks C: Zoersel, Gierle, Pulderbos, Pulle, Broechem, ZWE Kessel, SK Berlaar, Exc. Bouwel, Heultje, Oevel, Blauberg, VV Laakdal, Sint-Dimpna, Ezaart, Wezel Sport en Beekhoek.


Voorstel 2:

- Reeks C: Sint-Jozef, Lentezon Beerse, Flandria, Oosthoven, Oud Turnhout, Vrij Arendonk, Zwaneven, Gierle, Beekhoek, Ezaart, Sint Dimpna, Wezel Sport, Oevel, Heultje, Blauberg en VV Laakdal


Voorstel 3:

- Reeks C: Flandria, Oosthoven, Oud Turnhout, Vrij Arendonk, Zwaneven, Beekhoek, Wezel Sport, Ezaart, Sint-Dimpna, Oevel, Veerle, Blauberg, Heultje, Bouwel, ZWE Kessel en SK Berlaar.


Gepost op: 21 mei 2014 om 0.00h

Aantal keren gelezen: 2730

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 25
2 KFC ANTONIA A 23
3 WHITE STAR 19
4 K. SAV ST. DIMPNA A 18
4 K. VLIMMEREN SP. 18
4 KVV OG VORSELAAR 18
7 K. BEVEL FC 17
8 KSK WEELDE 17
9 K. VRIJH. HERSELT 16
10 K. RETIE SK 15
11 K. MERKSPLAS SK 11
11 MINDERHOUT VV 11
13 K. ZWAL. OLMEN 10
14 VERBR. BALEN 8
14 KFC BEEKHOEK SP. 8
14 F.C. ARENDONK SPORT

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 29
2 VC POEDERLEE 27
3 K. BLAUWV. OEVEL 27
4 OLEN UNITED 26
5 KSK HERENTALS 22
6 KFC EZAART SP. 19
6 FC PUNT-LARUM 19
8 KFC VERBR. ALBERTA 18
8 KFC DE KEMPEN TL B 18
10 KSK OOSTHOVEN 17
11 KFC WECHELDERZANDE 12
11 VV MLK. LICHTAART 12
11 KFC GROBBENDONK 12
11 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 12
15 K. SAV ST. DIMPNA B 11
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT