2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Reeksvoorstellen provinciaal comité voor eerste elftallen

Na de voorstellen van de vereniging van de clubs, de "Vacla", stelt het Provinciaal Comité eveneens een indeling voor, waarbij (indien we het goed begrepen hebben) de meerderheid van de clubs over de uiteindelijke voorstellen kan stemmen.

Een uitstekend initiatief vinden we.

Dat zal gebeuren op de vergadering van donderdagavond 19 juni.

De definitieve indelingen worden daarna bekrachtigd tijdens de jaarlijkse algemene provinciale vergadering op zaterdag 21 juni.

 

* 3e Provinciale:


Voorstel 1:

- Reeks C: Zoersel, Gierle, Pulderbos, Pulle, Broechem, ZWE Kessel, SK Berlaar, Exc. Bouwel, Heultje, Oevel, Blauberg, VV Laakdal, Sint-Dimpna, Ezaart, Wezel Sport en Beekhoek.


Voorstel 2:

- Reeks C: Sint-Jozef, Lentezon Beerse, Flandria, Oosthoven, Oud Turnhout, Vrij Arendonk, Zwaneven, Gierle, Beekhoek, Ezaart, Sint Dimpna, Wezel Sport, Oevel, Heultje, Blauberg en VV Laakdal


Voorstel 3:

- Reeks C: Flandria, Oosthoven, Oud Turnhout, Vrij Arendonk, Zwaneven, Beekhoek, Wezel Sport, Ezaart, Sint-Dimpna, Oevel, Veerle, Blauberg, Heultje, Bouwel, ZWE Kessel en SK Berlaar.


Gepost op: 21 mei 2014 om 0.00h

Aantal keren gelezen: 2671

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0