1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Vacla wedstrijden voor reserven

 

  • Vaclabeker voor reserven A
  •  
  • Vrijdag 1 augustus om 18u30 SKS Herentals - Reserven A
  • Vrijdag 8 augustus om 19u00 Reserven A - Ramsel
  • Vrijdag 15 augustus om 19u30 KFC Mol - Reserven A
  • Vrijdag 22 augustus om 19u00 Reserven A - Rosselaar/Hulsen

 

  • Vaclabeker voor reserven C
  •  
  • Rosselaar/Hulsen - Reserven C op vrijdag 1 augustus om 19u30
  • Reserven C - Punt/Larum op vrijdag 8 augustus om 19u00

 

  • Vaclabeker voor reserven B
  •  
  • Olmen - Reserven B op vrijdag 15 augustus om 19u00
  • Reserven C - Ramsel op vrijdag 22 augustus om 19u00

Gepost op: 4 juni 2014 om 17.54h

Aantal keren gelezen: 2672

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR