2e PROV 19 oktober 2018

20.00u

KSAV A
Beekhoek
(VRIJDAG !!!!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B
Rosselaar Hulsen
(ZATERDAG !!!!)

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Kalender eerste elftal bekend

 

3e PROVINCIALE C

 

 

31-08-2014

 

 

    

 

 

15:00

 

 

 

  

LENTEZON BEERSE

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

07-09-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

ST. JOZEF

 

 

 

  -  

14-09-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

FC WEZEL SPORT

 

 

 

  -  

21-09-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

KFC FLANDRIA

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

28-09-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

KSK OOSTHOVEN

 

 

 

  -  

05-10-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

BLAUBERG SPORT

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

12-10-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

FC GIERLE

 

 

 

  -  

19-10-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

KFC HEULTJE

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

26-10-2014

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

KFC VRIJ ARENDONK

 

 

 

  -  

02-11-2014

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

KFC EZAART SP.

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

09-11-2014

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

VV LAAKDAL

 

 

 

  -  

16-11-2014

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

FC ZWANEVEN

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

23-11-2014

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

KSV OUD TURNHOUT

 

 

 

  -  

30-11-2014

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

KFC BEEKHOEK SP.

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

07-12-2014

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

K. BLAUWV. OEVEL

 

 

 

  -  

14-12-2014

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

LENTEZON BEERSE

 

 

 

  -  

04-01-2015

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

ST. JOZEF

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

11-01-2015

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

FC WEZEL SPORT

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

18-01-2015

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

KFC FLANDRIA

 

 

 

  -  

25-01-2015

 

 

 

 

 

14:30

 

 

 

 

KSK OOSTHOVEN

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

01-02-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

BLAUBERG SPORT

 

 

 

  -  

08-02-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

FC GIERLE

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

15-02-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

KFC HEULTJE

 

 

 

  -  

22-02-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

KFC VRIJ ARENDONK

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

01-03-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

KFC EZAART SP.

 

 

 

  -  

08-03-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

VV LAAKDAL

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

15-03-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

FC ZWANEVEN

 

 

 

  -  

22-03-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

KSV OUD TURNHOUT

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

29-03-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

 

KFC BEEKHOEK SP.

 

 

 

  -  

12-04-2015

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

K. BLAUWV. OEVEL

 

 

 

 

K. SAV ST. DIMPNA

 

 

 

  -  

 


Gepost op: 10 juli 2014 om 17.03h

Aantal keren gelezen: 2093

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2