1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Wedstrijdschema KSAV jeugdtornooi

Beste voetballiefhebber,

In de aanloop naar het nieuwe voetbalseizoen 2014-2015 willen we zoveel mogelijk clubs de mogelijkheid bieden om een partijtje voetbal te spelen.

 

Daarom organiseren we ook dit jaar een verzorgd jeugdtornooi voor de categorieën u6, u7, u8, u9, u10, u11, u12, u13, u15 u17en u21. 

 

Het tornooi vindt plaats op zaterdag 9 en zondag 10 augustus en kent een heel divers deelnemersveld bestaande uit zowel lokale clubs als clubs uit de rest van het land.



Tal van voetballers zullen er hun beste beentje voorzetten in een vriendschappelijke wedstrijd tegen een gelijk(w)aardige ploeg.

 

Deze wedstrijden vinden plaats in een schitterende accommodatie met kort getrimde grasvelden in een leuk en 'kindvriendelijk' kader. 

DE UITERTSTE INSCHRIJVINGSDATUM IS INTUSSEN HELAAS VERSTREKEN !!

Met de nodige trots kunnen we u melden dat meer dan 100 ploegen de weg gevonden hebben naar dit jaarlijkse voetbalfeest !! 
 

Supporters op post !! 


Klik op onderstaande links om het wedstrijdschema te bekijken :

 

/userfiles/files/programma zaterdag jeugdtornooi KSAV.pdf

 

/userfiles/files/programma zondag jeugdtornooi KSAV.pdf

 

Kom je graag een handje helpen ( tap , keuken , organisatie , garcon , scheidsrechter of andere) ben je natuurlijk steeds welkom. 

 

Graag een mailtje naar : koen.heuvelmans@telenet.be  of 0479/388.706 zodat we dit in de planning kunnen opnemen.
 

Jeugdwerking KSAV St. Dimpna    

 


Gepost op: 24 juli 2014 om 13.08h

Aantal keren gelezen: 2720

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR