2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Winst voor KSAV in de beker van Geel

KSAV begon de eerste wedstrijd voor de beker van Geel tegen Alberta met heel wat wijzigingen toz van de wedstrijd tegen FC De Kempen.

 

Het meeste balbezit was voor KSAV in de eerste helft maar een misverstand in de verdediging en de thuisploeg kan de 1-0 scoren.

 

Heel wat druk maar de mannen van de Hei gaan met de kleinste voorsprong de rust in.

 

Na een kwartiertje rust kwam een sterker KSAV uit de kleedkamer en kan Tim Gilis de gelijkmaker scoren 1-1.

 

Wie gedacht had dat we nu de partij in handen zouden nemen kwam bedrogen uit was het was Alberta dat terug op voorsprong komt 2-1.

 

Het moment om een tandje bij te steken en al snel kan Pieter Vennekens de 2-2 maken.

 

Zeven minuten voor tijd kan aanwinst Peter Boschmans , zijn tweede voorbereidingsdoelpunt scoren waardoor we de eerste wedstrijd van de Geelse beker verdiend met 2-3 winnen.

 

Donderdag 14 augustus om 19u00 geven we thuis Punt/Larum partij voor de beker van Geel.


Gepost op: 6 augustus 2014 om 22.09h

Aantal keren gelezen: 2462

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0