2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Laureaten- en Kampioenenviering 2014

Het voorbije sportjaar zijn er weer schitterende sportieve prestaties geleverd in Geel.

 

Omdat we evenveel belang hechten aan individuele prestaties als aan ploegprestaties, hebben we besloten om de jaarlijkse kampioenenviering en de verkiezing van de sportlaureaten te laten samensmelten tot één evenement.

 

De verkiezing van de laureaten en de huldiging van de kampioenen staat gepland op 16 januari 2015 in het Cultureel centrum ‘De Werft’.

 

Die avond zullen de kampioensploegen 2013-2014 gehuldigd worden en zal de Geelse Sportraad samen met de pers de sportpersoonlijkheden van het afgelopen jaar kiezen.

 

Nu vrijdag 16 januari worden onze kampioenenploegen van verleden seizoen n.m. voor KSAV  U17 Prov en 1ste elftal gehuldigd door de Geelse sportraad.

 

Eveneeens is onze club KSAV St.Dimpna genomineerd als sportverening 2014.

 

Daarom vragen we u massaal aanwezig te zijn in het cultureel centrum de Werft, aanvang 20:00u.


Gepost op: 12 januari 2015 om 21.02h

Aantal keren gelezen: 1557

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0