1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen westrijden 3° Provinciale C

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
29-03-2015 15:00 KFC EZAART SP. KFC VRIJ ARENDONK
  0-3 
29-03-2015 15:00 ST. JOZEF K. SAV ST. DIMPNA
  1-0 
29-03-2015 15:00 KFC LENTEZON BEERSE FC WEZEL SPORT
  1-2 
29-03-2015 15:00 K. BLAUWV. OEVEL KFC FLANDRIA
  2-3 
29-03-2015 15:00 KFC BEEKHOEK SP. KSK OOSTHOVEN
  5-1 
29-03-2015 15:00 KSV OUD TURNHOUT BLAUBERG SPORT
  2-4 
29-03-2015 15:00 FC ZWANEVEN FC GIERLE
  3-4 
29-03-2015 15:00 VV LAAKDAL KFC HEULTJE
  0-1 
         
04-04-2015 15:00 KFC FLANDRIA FC WEZEL SPORT
  -

Gepost op: 28 maart 2015 om 17.39h

Aantal keren gelezen: 1947

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR