2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Trekking Beker van Geel 2015 2016

Er wordt in twee poules gespeeld , waarvan de uiteindelijke winnaars van de poules direct de finale spelen , zonder halve finales .

Elke club heeft 1 thuis en 1 uitwedstrijd tegen verschillende tegenstrevers .

Hieronder de poules die door trekking gevormd werden en de daaruitvloeiende wedstrijden .

 

 

Poule A Poule B
A : Zammel D : Beekhoek
B : Beloften ASV Geel E : Punt-Larum
C : Alberta F : KSAV

 

Data en uren moeten nog afgesproken worden indien niet genoteerd

Datum

uur

    wedstrijden  poule A

    uitslag

       

te bepalen

19.00 u

Zammel - Beloften AS Geel

 
te bepalen 19.00 u

Alberta - Zammel

 
te bepalen 19.00 u

Beloften AS Geel - Alberta

 
       

Datum

uur

wedstrijden  poule B

uitslag
te bepalen 19.00 u

Beekhoek -  PULA

 
te bepalen 19.00 u

KSAV - Beekhoek

 
te bepalen 19.00 u

PULA- KSAV .

 
   

 

 
 
Finale op (dinsdag 18 augustus) om 19u30
A Terrein  De Leunen

Gepost op: 1 mei 2015 om 18.56h

Aantal keren gelezen: 2702

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0