2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

identificatietools voor invullen van de digitale wedstrijdbladen

Beste afgevaardigden,

 

Donderdag 3 september kunnen de identificatietools voor het invullen van de digitale wedstrijdbladen afgehaald worden op het secretariaat, dit tussen 18:30 en 19:30.  

 

Opgelet het is niet zeker voor de afgevaardigden van vorig seizoen of ze wel dezelfde code hebben voor het seizoen 2015 -2016.

 

Vanaf zaterdag is het VERPLICHT het wedstrijdblad digitaal in te vullen, indien er voor de aanvang van de wedstrijd door een of  andere reden geen digitaal wedstrijdblad ingevuld is door BEIDE ploegen MOET er een papieren wedstrijdblad ingevuld worden.

 

Er mag GEEN ENKELE wedstrijd starten indien er geen wedstrijdblad is ingevuld.

 

Ook de mensen die meer informatie willen over het digitaal invullen van wedstrijdbleden kunnen donderdag terecht op het secretariaat.

 

Secretaris Carl Nuyts


Gepost op: 30 augustus 2015 om 14.11h

Aantal keren gelezen: 1945

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0