1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 31 juli 2019

19.30u

KSAV B
Noordstar

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Wedstrijden van woensdag 21 oktober

 

                                                                                    Thuiswedstrijden woensdag 21 oktober 2015
Datum uur thuisploeg kleedkamer Uitploeg kleedkamer uitslag scheidsrechter
21/10/2015 19:15 K. SAV ST. DIMPNA C U10 8 KFC BEEKHOEK SP.  3   Frans Claes
21/10/2015 19:15 K. SAV ST. DIMPNA D U9 7 KFC TONGERLO B  1   Marcel Huysmans
21/10/2015 19:15 K. SAV ST. DIMPNA Prov. B U8 6 KFC MOL B 2   Ivo Haeseldonckx
21/10/2015 18:00 K. SAV ST. DIMPNA B U10 8 VRIJ ARENDONK B 5   Frans Claes
21/10/2015 18:00 K. SAV ST. DIMPNA Prov. U10 8 VRIJ ARENDONK A 5   Marcel Huysmans
21/10/2015 18:00 K. SAV ST. DIMPNA C U9 7 KFC EXC. VORST  1   Ivo Haeseldonckx
21/10/2015 18:00 K. SAV ST. DIMPNA C U8 6 VERBR. BALEN B  2    

Gepost op: 20 oktober 2015 om 18.14h

Aantal keren gelezen: 2623

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR