2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitnodiging Kerstfeest U6 t-m U11

Op dinsdag 29 december organiseert KSAV St-Dimpna voor onze allerkleinsten (debutantjes(U6) – duiveltjes(U7-U8-U9) en preminiemen(U10-U11)) in onze kantine wederom een kerstfeest.

Deze happening begint om 14hr00 en eindigt omstreeks 17hr00.

Op het programma staat een optreden van een clown. Tijdens de pauze kunnen de kinderen iets drinken (iedereen ontvangt 2 drankbonnetjes) Na het optreden krijgt elke deelnemer een lekkere snack.

Om dit alles in goede banen te kunnen leiden is op voorhand inschrijven noodzakelijk. Broertjes of zusjes (geboren 2005 en later) mogen ook deelnemen mits een bijdrage van € 5. Betaling ter plaatse.

Inschrijven kan via je trainer of afgevaardigde tot 22 december met onderstaande strook of via mail bij Jan Foets: kerstfeest.ksav@telenet.be

De kantine zal eveneens geopend zijn voor ouders die wensen daar te blijven

Jeugdbestuur

KSAV St-Dimpna

 

Ik (naam en ploeg)……………………………………………………….schrijf mij in voor het kerstfeest van KSAV St-Dimpna.

Aantal broertjes en/of zusjes:……….


Gepost op: 9 december 2015 om 19.43h

Aantal keren gelezen: 1641

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0