2e PROV 19 oktober 2018

20.00u

KSAV A
Beekhoek
(VRIJDAG !!!!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B
Rosselaar Hulsen
(ZATERDAG !!!!)

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

DE PUZZELHOEK - 3e PROVINCIALE

Welke ploegen kunnen we volgend seizoen tegenkomen in derde provinciale?

 

Dit zijn de 48 clubs (voor drie reeksen van zestien): 


Gooreind VV, Zandvliet Sport, FC Merksem, FC Turk Sport, Olympic Deurne, Zandhoven SK, KFC Broechem, KVS Branst,
Excelsior Puurs, Willebroekse SV, FC Walem, KV Hooikt, KFC Putte, KFC Meer, BO Beerzel, KFC Poppel,
KSK Oosthoven, Verbroedering Arendonk, FC Gierle, KFC Mol, KSAV Sint Dimpna, KFC Schoten, Kessel United, KVV Dosko,
Kalmthout SK, Ezaart Sport, FC Ekeren, KSK Wilrijk, RVC Hoboken, Rochus Deurne, KSK Kasterlee, Vrij Arendonk,
KAC Olen, KFC Meerle, Sporting Burcht, VVH Lippelo, SKS Herentals, VV Laakdal, KFC Halle, VC Poederlee,
Antonia B, KVV Achterbroek, KFC Duffel B, Borsbeek Sport,FC Zwaneven, SV Aartselaar, Wezel Sport

en Zwaluwen Olmen (bij promotie GRK stijgt Olmen naar 2e provinciale en komt Brecht SK bij deze lijst).

 

Klik op de link voor de kaart met alle ploegen in pdf van 3e provinciale.

/userfiles/files/3e Prov Alle Clubs.pdf

 


Gepost op: 10 mei 2016 om 21.39h

Aantal keren gelezen: 1320

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2