2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

DE PUZZELHOEK - 3e PROVINCIALE

Welke ploegen kunnen we volgend seizoen tegenkomen in derde provinciale?

 

Dit zijn de 48 clubs (voor drie reeksen van zestien): 


Gooreind VV, Zandvliet Sport, FC Merksem, FC Turk Sport, Olympic Deurne, Zandhoven SK, KFC Broechem, KVS Branst,
Excelsior Puurs, Willebroekse SV, FC Walem, KV Hooikt, KFC Putte, KFC Meer, BO Beerzel, KFC Poppel,
KSK Oosthoven, Verbroedering Arendonk, FC Gierle, KFC Mol, KSAV Sint Dimpna, KFC Schoten, Kessel United, KVV Dosko,
Kalmthout SK, Ezaart Sport, FC Ekeren, KSK Wilrijk, RVC Hoboken, Rochus Deurne, KSK Kasterlee, Vrij Arendonk,
KAC Olen, KFC Meerle, Sporting Burcht, VVH Lippelo, SKS Herentals, VV Laakdal, KFC Halle, VC Poederlee,
Antonia B, KVV Achterbroek, KFC Duffel B, Borsbeek Sport,FC Zwaneven, SV Aartselaar, Wezel Sport

en Zwaluwen Olmen (bij promotie GRK stijgt Olmen naar 2e provinciale en komt Brecht SK bij deze lijst).

 

Klik op de link voor de kaart met alle ploegen in pdf van 3e provinciale.

/userfiles/files/3e Prov Alle Clubs.pdf

 


Gepost op: 10 mei 2016 om 21.39h

Aantal keren gelezen: 1267

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0