2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

KSAV 0-1 ASV Geel

Een goed georganiseerd KSAV St.Dimpna  hield ASV Geel dat met een gans pakket  basispionnen aantrad prima uit de match.

Offensief was het aan beide zijden wachten op uitgespeelde doelkansen.

 

 

Ook in de tweede helft bleef het lang wachten op gevaar . 

 

 

Pas toen KSAV-trainer Vanpeel op het uur enkele spelers wisselde werden de bezoekers offensief beter:
 
KSAV doelmannen Baeten en in de tweede helft Stappaerts pareerden de schoten van de bezoekers die naarmate de tijd vorderde sterker en sterker werden.
 
 
 
 
Onder leiding van nieuwkomer Niels Bekkema hield de thuisploeg lang stand.
 
In de slotkwartier kreeg KSAV het deksel op de neus: knappe solo van de ASV spits en 0-1.
 
 
 
 
Ook de ingevallen spelers uit de KSAV beloften ploeg verdienen een dikke pluim voor hun presetatie.
 
 
Woensdag 27 juli om 19u00 volgt de thuiswedstrijd tegen onze buren uit Zammel voor de beker van Geel.
 
 
 
 

Gepost op: 23 juli 2016 om 18.40h

Aantal keren gelezen: 1802

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0