2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Alberta 1-2 KSAV

KSAV won met 1-2 op het veld van Alberta getraind door Tom Dams en met acht ex-KSAV spelers tussen de lijnen.

De eerste wedstrijd voor de beker van Antwerpen was een lastige klus.

KSAV botste op een gemovitiveerde thuisploeg en ging rusten met een 1-0 achterstand na een te vermijden misverstand in de verdediging.

De bezoekers acteerde slordig met veel balverlies en slordig spel.

Na de rust hetzelfde beeld , KSAV veel in balbezit maar met weinig uitgespeelde kansen.

Na een fout op Michiel Slaets kan Steven Cuyvers op penalty de stand op gelijke hoogte brengen 1-1.

In de slotfase kan KSAV de overwinning binnenhalen na doorzetten van Niels Bekkema kan Lars Luyckx de 1-2 binnentrappen.

Verdiende overwinning maar geen denderende wedstrijd.

 

Woensdag 3 augustus om 19u00 spelen we thuis vriendschappelijk tegen eerste provincialer Berg & Dal.


Gepost op: 31 juli 2016 om 18.50h

Aantal keren gelezen: 1256

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0