2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

KSAV 9-0 Jong Antwerpen

Laatste wedstrijd voor de beker van Antwerpen die best met enkele doelpunten verschil gewonnen moet worden.

 

Om zich te plaatsen voor de 8°finale van de beker van Antwerpen moeten we zwaar uithalen tegen Jong Antwerpen.

 

 

KSAV begint aan een hels tempo en kunnen we met een riante voorsprong de pauze in.

 

1-0 Guy Peeters (voorzet Amezian)

2-0 Michiel Slaets (lage schuiver)

3-0 Sepp De Roover (elfmeter)

4-0 Michiel Slaets (afstandschot)

 

 

Na de pauze hetzelfde spelbeeld.

 

5-0 Lars Luyckx

6-0 Michiel Slaets

7-0 Guy Peeterq

8-0 Niels Bekkema (voorzet Michiel Slaets)

9-0 Lars Luyckx (voorzet Guy Peeters)

 

 

Met deze ruime zege en een doelpunt meer gescoord dan de derde in de reeks Westmalle gaan we naar de volgende ronde.

 

Hier nemen we het op thuis tegen eerste provincialer VC Herentals op dinsdag 1 november om 14u00.

 

Volgende zaterdag 27/8 om 19u30 spelen we thuis onze eerste kompetitiewedstrijd tegen Vrij Arendonk.


Gepost op: 20 augustus 2016 om 22.14h

Aantal keren gelezen: 1258

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0