2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Rangschikking 3° KSAV Quiz

De derde KSAV quiz werd gewonnen door Reus Clan onder leiding van Steven Cuyvers

zij versloegen in de spannende finale de winnaars van de voorbije twee jaren FC Annemie.

De derde plaats was voor Studentica. 

1 Reus clan 122

2 FC Annemie 121

3 studentica 120

4 FC De Leunen 2 117

5 de paljaskes 115

6 duiveltjes G 114

7 het zammelsbroek 114

8 de septische putten 114

9 kwistet 112

10 de taffeleers 112

11 reserven B 111

12 KFC Zammel 110

13 avalympics 1 110

14 avalympics 2 108

15 het ruben beckers steunfonds 104

16 knapen provinciaal 103

17 high quality 103

18 de palmboys 2 103

19 de onkreukbaren 102

20 FC Babelut 101

21 trish en de heikrekels 101

22 beta blokkers 100

23 Bloemschikclub de triestige plant 99

24 grinta 98

25 ZVC De parels 97

26 de wandelaars 97

27 SAV St.Dimpna 96

28 De natjes 94

29 de palmboys 1 94

30 FC De Leuenen 1 92

31 FC Vinus 90

32 de kadettekens 87

33 juniors 2 86

34 go go for it 85

35 pertotal 84

36 welle 84

37 Juniors 1 83

38 sporta punt 82

39 jerommekes 81

40 t groepke 76

41 de mama mia's 70

42 SAV ladies 2 62

43 SAV ladies 2 61  


Gepost op: 5 februari 2011 om 13.11h

Aantal keren gelezen: 68178

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0