1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 31 juli 2019

19.30u

KSAV B
Noordstar

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Reeksindeling eerste elftal bekend

* 3e Provinciale: 37 clubs hebben een stem uitgebracht.
Voorstel 1 kreeg 19 stemmen.
Voorstel 2 kreeg 18 stemmen.
Het wordt dus Voorstel 1. 
Hieronder ziet u de lijst en de links naar een kaartje met de geografische indeling.

 

- Reeks C:
KFC Halle, Zandhovense SK, Excelsior Bouwel, K Noordstar VV, Oosterzonen B, SKS Herentals,
VC Poederlee, FC Gierle, FC Zwaneven, KFC Vrij Arendonk, KSK Kasterlee, KFC Mol, 
KSAV Sint Dimpna, VV Laakdal, Verbroedering Balen en FC Wezel Sport.

 

Bekijk de indeling op een kaart van de provincie, in pdf. Klik  /userfiles/files/3e prov 2017 2018.pdf

 


Gepost op: 6 juni 2017 om 19.10h

Aantal keren gelezen: 1341

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR