1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

KSAV 1-4 Eendracht Termien (verslag & foto's)

St. Dimpna kon ondanks de afgetekende nederlaag met opgeheven hoofd het terrein verlaten, het was op uitzondering van het laatste kwartier de evenknie van het naar 3de amateurklasse gepromoveerde Eendracht Termien.

 

Met veel lef begon K. S.A.V. aan deze wedstrijd, St. Dimpna dwong ook de eerste doelkans af, Michiel Geeraerts strandde op de goed uitgekomen doelman.

 

De bezoekers antwoorden dadelijk, Glenn Baeten stopte bezoeker Jeunen af, maar een minuutje later opende diezelfde Jeunen met een knappe lobbal toch de score.

 

St. Dimpna was niet aangeslagen en bleef vrank en vrij in z'n kansen geloven nieuwe spits Niels Taels kreeg een prima kopkans maar alweer pakte de Termien doelman uit met een prima redding.

 

Op het halfuur kwam K. S.A.V. op gelijke hoogte, op voorzet van Robin Wellens haalde Sepp De Roover inéén tijd uit, doelman Bruno pareerde de knal maar de goed gevolgde Niels Taels schoof van kortbij de gelijkmaker binnen.

 

De laatste kans van deze aangename eerste helft was voor Termien, Jeunen legde de bal panklaar voor Yildiz maar deze knalde hoog over.

 

In de tweede helft aanvankelijk eenzelfde spelbeeld, de twee ploegen bleven opzoek gaan naar de overwinning, maar de verdedigers bleven voorlopig baas over de aanvallers.

 

Stilaan echter begon Termien de druk op het St. Dimpna doel te verhogen.

 

Een kwartier voor affluiten viel de beslissing, Niels Taels verscheen los voor de Termien doelman maar kon deze uitgelezen kans niet verzilveren, in de daar opvolgende tegenaanval scoorde Uenaerts de 1 - 2.

 

St. Dimpna probeerde nog terug te komen maar in de laatste vijf minuten zorgden Ulenaerts en Jeunen voor een overdreven 1 - 4 score.

 

 

Al bij al een hoopgevende prestatie van K. S.A.V. dat  zich een verre verplaatsing naar Doornik bespaart en zich in alle rust verder kan voorbereiden op de competitiestart.

 

 

Opstelling:

                     Glenn Baeten , Pieter-Jan Appels , Bart Vanhaeren , Kevin Mertens , Robin Wellens , Yannick Janssens

                     Hans De Booser , Niels Taels , Michiel Geeraerts , Sepp De Roover , Kingsley Okafor.

 

Vervangingen:

                    75é   Kingsley Okafor door Wout raeyen

                    75é   Yannick Janssens door Killian Goots

                    80é   Hans De Booser door Siebe Leysen

 

Doelpunten:

                     12é   Pieter Jeunen     0 / 1

                     30é   Niels Taels           1 / 1

                     77é en 85é   Kenneth Ulenaerts   1 / 2 en 1 / 3

                     88é   Pieter Jeunen      1 / 4

 

Gele Kaarten:

                      Kevin Mertens  en  Robin Wellens


Gepost op: 31 juli 2017 om 18.45h

Aantal keren gelezen: 1826

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR