2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen wedstrijden van zaterdag 2 en 3 september

Thuis en uitwedstrijden van zaterdag 2 en 3 september

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA U21 Prov. NIV.2 K TERNESSE VV NIV.2
13 - 0
02-09-2017 13:00 KFC TONGERLO A NIV.2      K. SAV ST. DIMPNA U15 B NIV.1
14 - 1
02-09-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA RESERVEN  A K. ZWAL. OLMEN
7 - 2
02-09-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21 B NIV.1 KVV RAUW SP. NIV.2
2 - 14
02-09-2017 15:00      PUNT-LARUM K. SAV ST. DIMPNA RESERVEN B
3 - 2
03-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA U17 Prov A NIV.2 K. RETIE SK A NIV.2
2 - 5
03-09-2017 10:00 VERBR. BALEN NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA U17 B NIV.2
3 - 2
03-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA U15 Prov A NIV.2 KSK KASTERLEE A NIV.2
6 - 5
03-09-2017 09:30 KFC MOL B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA U15 C NIV.2
5 - 4

 

Klik op onderstaande link om deze te bekijken :

 

/userfiles/files/2-3 september.pdf

 

Zaterdag 2 september

Zaterdag 3 september :


Gepost op: 2 september 2017 om 16.23h

Aantal keren gelezen: 3966

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0