2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Reeksvoorstellen eerste elftallen

Het Provinciaal Comité heeft de reeksvoorstellen bekendgemaakt.

Die worden nu ook bezorgd aan de clubs. Die mogen nu hun opmerkingen doorgeven aan het PC, en dat uiterlijk tegen woensdag 13 juni (normaal ook per e-mail). 

Op dinsdag 19 juni worden de clubs die het wensen dan gehoord, en kort daarna wordt de beslissing voor de definitieve reeksen gemaakt. 

 

2e Provinciale :

Reeks B:

Minderhout VV, K Merksplas SK, KSK Weelde, White Star, Vlimmeren Sport, KFC Antonia A, OG Vorselaar, Arendonk Sport, KSK Retie, KFC Beekhoek, Wezel Sport, Verbr. Balen, Zwaluwen Olmen, KSAV Sint Dimpna, KFC Bevel en KFC Herselt. 

 

4e Provinciale: Elke reeks telt 17 ploegen.

Reeks E:

KFC Grobbendonk, KFC Wechelderzande, KFC Antonia B, KFCH Pulderbos, Olen United, Blauwvoet Oevel, KFC Halle, KVV Rauw Sport, KFC Alberta Geel, Ezaart Sport, FC De Kempen TL B, KSAV Sint Dimpna B, FC Punt-Larum, MLK Lichtaart, VC Poederlee en FC Rosselaar Hulsen, SKS Herentals


Gepost op: 5 juni 2018 om 21.30h

Aantal keren gelezen: 752

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0