1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 31 juli 2019

19.30u

KSAV B
Noordstar

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Reeksvoorstellen eerste elftallen

Het Provinciaal Comité heeft de reeksvoorstellen bekendgemaakt.

Die worden nu ook bezorgd aan de clubs. Die mogen nu hun opmerkingen doorgeven aan het PC, en dat uiterlijk tegen woensdag 13 juni (normaal ook per e-mail). 

Op dinsdag 19 juni worden de clubs die het wensen dan gehoord, en kort daarna wordt de beslissing voor de definitieve reeksen gemaakt. 

 

2e Provinciale :

Reeks B:

Minderhout VV, K Merksplas SK, KSK Weelde, White Star, Vlimmeren Sport, KFC Antonia A, OG Vorselaar, Arendonk Sport, KSK Retie, KFC Beekhoek, Wezel Sport, Verbr. Balen, Zwaluwen Olmen, KSAV Sint Dimpna, KFC Bevel en KFC Herselt. 

 

4e Provinciale: Elke reeks telt 17 ploegen.

Reeks E:

KFC Grobbendonk, KFC Wechelderzande, KFC Antonia B, KFCH Pulderbos, Olen United, Blauwvoet Oevel, KFC Halle, KVV Rauw Sport, KFC Alberta Geel, Ezaart Sport, FC De Kempen TL B, KSAV Sint Dimpna B, FC Punt-Larum, MLK Lichtaart, VC Poederlee en FC Rosselaar Hulsen, SKS Herentals


Gepost op: 5 juni 2018 om 21.30h

Aantal keren gelezen: 1040

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR