1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

ter herinnering: morgen zaterdag van 13u-15u afhaalmoment kledij !

Nog even ter herinnering: morgen zaterdag van 13u-15u afhaalmoment kledij !

Wie?

- Spelers die op de kledijdag van 23 juni extra kledij bijbesteld hebben. Bij voorkeur uw bestelbonstrookje meebrengen aub.

- Spelers die hun lidgeldpakket op 23 juni nog niet afgehaald hebben

Deze mail is verstuurd naar alle spelers.  Ook als je reeds je lidgeldpakket hebt afgehaald op 23 juni en niets hebt bijbesteld.

Wanneer?

-  Zat 04/08 van 13u-15u tijdens de initiatiedag

-  Zat 01/09 van 10u30 -14u00

-  Zat 08/09 van 10u30 -14u00

Waar? Kantine KSAV.  4/8 in de kleedkamers beneden; 1/9 & 8/9 in de kantine boven

Sportieve groeten,

Kledijteam


Gepost op: 3 augustus 2018 om 14.35h

Aantal keren gelezen: 513

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR