1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 31 juli 2019

19.30u

KSAV B
Noordstar

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen beker van Antwerpen (A en B ploeg) verslagen

Uitslagen tweede ronde beker van Antwerpen :

 

Zwijdrecht 2-1 KSAV A

In een saaie wedstrijd stond de eindstand na dik 35 minuten op het scorebord.

 

Weinig tempo, veel balverlies en een scheidsrechter die aanhoudend het spel onderbrak kenmerkte deze match.

 

Toch was het St. Dimpna dat na twintig minuten de score opende, een actie tussen Leeroy Gypen en Adi Kamara werd aan de tweede paal afgewerkt door Adje Krasjinic.

 

De thuisploeg maakte snel gelijk, een voorzet van Boogaerts werd door een aantal spelers gemist maar belandde via het  been van Robin Wellens toch in doel.

 

K. S.A.V. was van slag en de thuisploeg profiteerde optimaal, een vrije trap van Ndongala werd door de volledig vrijstaande Van Goethem binnen gekopt.

 

Na de pauze werd Kevin Mertens al snel met een tweede gele kaart uitgesloten , waardoor de match helemaal verwaterde.

 

Zwijndrecht bleef zich verdedigend opstellen en St. Dimpna was niet bij machte om een gaatje te vinden.

 

De thuisploeg kwam nog tweemaal gevaarlijk opzetten met een schot op de paal en een gevaarlijk afstand schot dat door Michiel Ceelen uit de kruising werd gehaald.

 

St. Dimpna kwam via Adje Krasjinic, Adi Kamara en Jens Dyck nog dicht bij de gelijkmaker maar scoren lukte uiteindelijk niet.

 

Deze wedstrijd dat door slordig K. S.A.V. spel op een kwartiertje beslist was, kunnen we best zo mogelijk vergeten.

 

Booischot 2-2 KSAV B

 

Opnieuw een verrassend resultaat van St. Dimpna B tegen Booischot dat vorig seizoen tot op de laatste speeldag meestreed om de kampioenstitel.

 

Voetballend was K. S.A.V. zeker niet de mindere in deze gelijkopgaande partij alleen in efficiëntie toonde de thuisploeg zich de betere.

 

Want ondanks enkele prachtige doelkansen was het de thuisploeg die op het halfuur verrassend de score opende via Verhaegen.

 

Meteen ook de ruststand in een aangename eerste helft op een moeilijk en hobbelig speelveld.

 

Na de pauze wijzigde het spelbeeld niet, St. Dimpna bleef de best voetballende ploeg maar het was de thuisploeg die de voorsprong omstreeks het uur kon verdubbelen.

 

Opnieuw Verhaegen strafte een misverstand in de K. S.A.V. verdediging af.

 

Maar het jonge St. Dimpna gaf de moed niet op, amper afgetrapt kon Yannick Douwen de aansluitingstreffer scoren.

 

De thuisploeg kon nu enkel aan verdedigen denken en de druk van K. S.A.V. nam met de minuut toe.

 

Negen minuten voor affluiten scoorde Akash Michiels de meer dan verdiende gelijkmaker.

 

St. Dimpna ging nog opzoek naar de overwinning maar de jonge brigade van trainer Gus Aerts zat door de z'n beste krachten heen.

 

Een meer dan verdiend gelijkspel voor het jonge K. S.A.V. .


Gepost op: 11 augustus 2018 om 19.43h

Aantal keren gelezen: 1293

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR