2e PROV 6 januari 2019

14.30u

KSAV A
Minderhout

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 16 december 2018

14.30u

KSAV B 2
Grobbendonk 3

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen donderdag 30 , vrijdag 31 augustus , zaterdag 1 en zondag 2 september

 

Thuiswedstrijden zaterdag 1 september 2018
terrein uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
A 19:30 K.SAV ST.DIMPNA 1° ELFTAL A   K. VRIJHEID HERSELT   5-0  
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   VC  MOLDAVO  B   5-0 (ff)  
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   K.  RETIE  S.K.  B      
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   KFC  BEEKHOEK  SPORT  B      
  13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K.  RETIE  S.K.  C      
  13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U6   OLEN  UNITED      
  12:30 K. SAV ST. DIMPNA  U17 C   KFC  EXC  VORST   2-10  
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13  A   KFC  ANTONIA        
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13  B   St. LENAARTS  A   1-3  
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U10  B   K.  WITGOOR  SPORT  A      
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U9 B   VC  HERENTALS  B      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U15 B   KSK OOSTHOVEN A   1-1  
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U10 A   KVV  OG VORSELAAR  A      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 A   VC HERENTALS A      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8  A   KFC  DESSEL  SPORT  A      
C 9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.  
    Vrij   U7 A (forfait Arendonk)      
    Kantinedienst    U17 prov 8.00-11.30      
        U15 prov 11.15-14.45      
        U12 prov 14.30 -18.00      

 

Thuiswedstrijden zondag 2 september 2018
terrein uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
A 15:00 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   KFCV  ALBERTA     ALEN  RUDY
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FCM HALLAAR B      
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA  U13 E   F.C. ARENDONK SPORT B      
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   MINDERHOUT VV  A      
               
    Kantinedienst :   U12 B 9:45 tot 13:45      

 

Wedstrijden op verplaatsing donderdag 30 augustus 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
20:00 FC ROSSELAAR HULSEN A   K. SAV ST. DIMPNA RES  A      6-2
             
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 31 augustus 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
20:15 KVC  WESTERLO   K. SAV ST. DIMPNA U21     4-1
             
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 1 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
15:00 KVV RAUW SP. B   K. SAV ST. DIMPNA RES  B     3-2
15:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C  
14:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C  
13:00 K. ZWAL. OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U17 B     3-3
13:00 K.  VERBR. BALEN B   K. SAV ST. DIMPNA U12 B  
11:30 KFC  EXC.  VORST   K. SAV ST. DIMPNA U11 C  
11:30 K.V.C  WESTERLO   K. SAV ST. DIMPNA U7 B  
11:00 KSK KASTERLEE A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A  
10:00 KSK KASTERLEE B   K. SAV ST. DIMPNA U7 C FORFAIT KASTERLEE
11:00 FC  ARENDONK  SPORT B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B  
             
Wedstrijden op verplaatsing zondag 2 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
11:15 FCO BEERSCHOT WILRIJK  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A      6-3    
10:00 ASV GEEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A      1-3
9:15 KFC DESSEL SP. D   K. SAV ST. DIMPNA U15 C      5-2

Gepost op: 31 augustus 2018 om 11.34h

Aantal keren gelezen: 683

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 38
2 K. SAV ST. DIMPNA A 30
3 KFC ANTONIA A 29
4 KVV OG VORSELAAR 28
5 KSK WEELDE 25
6 WHITE STAR 24
6 K. VRIJH. HERSELT 24
8 K. BEVEL FC 23
9 K. RETIE SK 20
10 K. VLIMMEREN SP. 19
11 K. MERKSPLAS SK 17
12 VERBR. BALEN 16
13 KFC BEEKHOEK SP. 14
14 F.C. ARENDONK SPORT 14
14 MINDERHOUT VV 14
16 K. ZWAL. OLMEN 11

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 39
2 VC POEDERLEE 37
3 K. BLAUWV. OEVEL 37
4 FC PUNT-LARUM 34
5 OLEN UNITED 32
6 KFC DE KEMPEN TL B 31
6 KSK HERENTALS 31
8 KSK OOSTHOVEN 29
9 KFC GROBBENDONK 24
10 KFC VERBR. ALBERTA 22
11 KFC EZAART SP. 20
12 KFC WECHELDERZANDE 17
13 VV MLK. LICHTAART 16
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 15
15 K. SAV ST. DIMPNA B 12
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2