2e PROV 17 februari 2019

15.00u

Beekhoek
KSAV A

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 16 februari 2019

19.30u

KSAV B
Wechelderzande
(zaterdag!!!)

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen donderdag 30 , vrijdag 31 augustus , zaterdag 1 en zondag 2 september

 

Thuiswedstrijden zaterdag 1 september 2018
terrein uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
A 19:30 K.SAV ST.DIMPNA 1° ELFTAL A   K. VRIJHEID HERSELT   5-0  
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   VC  MOLDAVO  B   5-0 (ff)  
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   K.  RETIE  S.K.  B      
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   KFC  BEEKHOEK  SPORT  B      
  13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K.  RETIE  S.K.  C      
  13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U6   OLEN  UNITED      
  12:30 K. SAV ST. DIMPNA  U17 C   KFC  EXC  VORST   2-10  
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13  A   KFC  ANTONIA        
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13  B   St. LENAARTS  A   1-3  
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U10  B   K.  WITGOOR  SPORT  A      
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U9 B   VC  HERENTALS  B      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U15 B   KSK OOSTHOVEN A   1-1  
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U10 A   KVV  OG VORSELAAR  A      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 A   VC HERENTALS A      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8  A   KFC  DESSEL  SPORT  A      
C 9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.  
    Vrij   U7 A (forfait Arendonk)      
    Kantinedienst    U17 prov 8.00-11.30      
        U15 prov 11.15-14.45      
        U12 prov 14.30 -18.00      

 

Thuiswedstrijden zondag 2 september 2018
terrein uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
A 15:00 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   KFCV  ALBERTA     ALEN  RUDY
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FCM HALLAAR B      
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA  U13 E   F.C. ARENDONK SPORT B      
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   MINDERHOUT VV  A      
               
    Kantinedienst :   U12 B 9:45 tot 13:45      

 

Wedstrijden op verplaatsing donderdag 30 augustus 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
20:00 FC ROSSELAAR HULSEN A   K. SAV ST. DIMPNA RES  A      6-2
             
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 31 augustus 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
20:15 KVC  WESTERLO   K. SAV ST. DIMPNA U21     4-1
             
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 1 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
15:00 KVV RAUW SP. B   K. SAV ST. DIMPNA RES  B     3-2
15:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C  
14:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C  
13:00 K. ZWAL. OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U17 B     3-3
13:00 K.  VERBR. BALEN B   K. SAV ST. DIMPNA U12 B  
11:30 KFC  EXC.  VORST   K. SAV ST. DIMPNA U11 C  
11:30 K.V.C  WESTERLO   K. SAV ST. DIMPNA U7 B  
11:00 KSK KASTERLEE A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A  
10:00 KSK KASTERLEE B   K. SAV ST. DIMPNA U7 C FORFAIT KASTERLEE
11:00 FC  ARENDONK  SPORT B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B  
             
Wedstrijden op verplaatsing zondag 2 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
11:15 FCO BEERSCHOT WILRIJK  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A      6-3    
10:00 ASV GEEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A      1-3
9:15 KFC DESSEL SP. D   K. SAV ST. DIMPNA U15 C      5-2

Gepost op: 31 augustus 2018 om 11.34h

Aantal keren gelezen: 789

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 FC WEZEL SPORT 21 51
2 K. SAV ST. DIMPNA A 21 41
3 KFC ANTONIA A 22 38
4 WHITE STAR 22 34
5 KVV OG VORSELAAR 22 34
6 K. BEVEL FC 22 31
7 K. VLIMMEREN SP. 21 29
8 K. VRIJH. HERSELT 22 27
9 K. RETIE SK 22 27
10 VERBR. BALEN 21 26
11 KSK WEELDE 22 26
12 KFC BEEKHOEK SP. 21 25
13 K. MERKSPLAS SK 22 25
14 K. ZWAL. OLMEN 22 20
15 MINDERHOUT VV 21 18
16 F.C. ARENDONK SPORT 22 18

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 VC POEDERLEE 23 55
2 KVV RAUW SP. 23 52
3 K. BLAUWV. OEVEL 23 47
4 FC PUNT-LARUM 23 45
5 OLEN UNITED 22 44
6 KSK HERENTALS 23 42
7 KSK OOSTHOVEN 23 38
8 KFC VERBR. ALBERTA 23 34
8 KFC GROBBENDONK 23 34
10 KFC DE KEMPEN TL B 23 33
11 KFC EZAART SP. 22 30
12 KFC WECHELDERZANDE 22 23
13 K. SAV ST. DIMPNA B 22 18
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 23 18
15 VV MLK. LICHTAART 22 17
16 FC ROSSELAAR HULSEN 22 9
17 K. HIH TURNHOUT 22 5