2e PROV 28 oktober 2018

15.00u

Merksplas SK
KSAV A

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B 4
Rosselaar Hulsen 2

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen donderdag 30 , vrijdag 31 augustus , zaterdag 1 en zondag 2 september

 

Thuiswedstrijden zaterdag 1 september 2018
terrein uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
A 19:30 K.SAV ST.DIMPNA 1° ELFTAL A   K. VRIJHEID HERSELT   5-0  
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   VC  MOLDAVO  B   5-0 (ff)  
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   K.  RETIE  S.K.  B      
  14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   KFC  BEEKHOEK  SPORT  B      
  13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K.  RETIE  S.K.  C      
  13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U6   OLEN  UNITED      
  12:30 K. SAV ST. DIMPNA  U17 C   KFC  EXC  VORST   2-10  
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13  A   KFC  ANTONIA        
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13  B   St. LENAARTS  A   1-3  
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U10  B   K.  WITGOOR  SPORT  A      
  11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U9 B   VC  HERENTALS  B      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U15 B   KSK OOSTHOVEN A   1-1  
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U10 A   KVV  OG VORSELAAR  A      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 A   VC HERENTALS A      
  9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8  A   KFC  DESSEL  SPORT  A      
C 9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.  
    Vrij   U7 A (forfait Arendonk)      
    Kantinedienst    U17 prov 8.00-11.30      
        U15 prov 11.15-14.45      
        U12 prov 14.30 -18.00      

 

Thuiswedstrijden zondag 2 september 2018
terrein uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
A 15:00 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   KFCV  ALBERTA     ALEN  RUDY
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FCM HALLAAR B      
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA  U13 E   F.C. ARENDONK SPORT B      
  10:45 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   MINDERHOUT VV  A      
               
    Kantinedienst :   U12 B 9:45 tot 13:45      

 

Wedstrijden op verplaatsing donderdag 30 augustus 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
20:00 FC ROSSELAAR HULSEN A   K. SAV ST. DIMPNA RES  A      6-2
             
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 31 augustus 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
20:15 KVC  WESTERLO   K. SAV ST. DIMPNA U21     4-1
             
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 1 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
15:00 KVV RAUW SP. B   K. SAV ST. DIMPNA RES  B     3-2
15:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C  
14:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C  
13:00 K. ZWAL. OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U17 B     3-3
13:00 K.  VERBR. BALEN B   K. SAV ST. DIMPNA U12 B  
11:30 KFC  EXC.  VORST   K. SAV ST. DIMPNA U11 C  
11:30 K.V.C  WESTERLO   K. SAV ST. DIMPNA U7 B  
11:00 KSK KASTERLEE A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A  
10:00 KSK KASTERLEE B   K. SAV ST. DIMPNA U7 C FORFAIT KASTERLEE
11:00 FC  ARENDONK  SPORT B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B  
             
Wedstrijden op verplaatsing zondag 2 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag terrein
11:15 FCO BEERSCHOT WILRIJK  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A      6-3    
10:00 ASV GEEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A      1-3
9:15 KFC DESSEL SP. D   K. SAV ST. DIMPNA U15 C      5-2

Gepost op: 31 augustus 2018 om 11.34h

Aantal keren gelezen: 595

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2