2e PROV 23 februari 2019

19.30u

KSAV A
Merksplas

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 24 februari 2019

15.00u

KSAV B
Ezaart

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

wedstrijden en uitslagen vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 september

 

Thuiswedstrijden zaterdag 8 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30 K. SAV ST. DIMPNA RES  A   KFC MOL   2-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   KSK KASTERLEE  A   5-2  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   KFC BEEKHOEK SPORT  A      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   FC NETEZONEN      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KSK BRANDDONK A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   KSK  KASTERLEE  B   5-0 (ff)  
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   K.  VRIJHEID  HERSELT        
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   KSK KASTERLEE  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   K.  RETIE  SK  C      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES  B   FC ROSSELAAR HULSEN B   5-2  
12:30 SPARTA          
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   KVC  WESTERLO  C      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   KVV  VOSSELAAR  B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   ASV GEEL      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   K. MERKSPLAS SK B   3-0  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8  A   KFC  TURNHOUT  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.  
             
Vrij : U17 A - U15 A - U12 C          
Kantinedienst :            
U13P 8:00 tot 11:30          
U17B 11:15 tot 14:45          
U11B 14:30 tot 18:00          

 

Thuiswedstrijden zondag 9 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   FC  WHITE STAR  SV  B   1-4  
             
  Kantinedienst :          
U17C 8:00 tot 11:30          
U11 P 11:30 tot 13:45          
             
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 7 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
18:30 K.  BERG & DAL VV B   K. SAV ST. DIMPNA  U13 D    
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 8 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
19:30   KSK SEFA HERENTALS   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   2-0
15:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D    
14:30 K.  WITGOOR SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 C    
14:00 KSK LIERSE KEMPENZONEN   K. SAV ST. DIMPNA  U13 B    
12:30 KSK KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA  U17 C   5-2
12:30 KSK LIERSE KEMPENZONEN  A   K. SAV ST. DIMPNA  U10 B    
12:00 S.V. GROENENDAAL R   K. SAV ST. DIMPNA  U13 E    8x8    
10:15 KFC  HEULTJE   K. SAV ST. DIMPNA U10 C    
10:00 KSK KASTERLEE   K. SAV ST. DIMPNA U6    
9:30 KVV  RAUW  SPORT   K. SAV ST. DIMPNA  U15 B   7-2
9:30 KVV  VOSSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA  U10 A    
9:30 KVC  WESTERLO  D   K. SAV ST. DIMPNA  U9 A    
9:30 KVC  WESTERLO  E   K. SAV ST. DIMPNA  U9 B    
           
Wedstrijden op verplaatsing zondag 9 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 MINDERHOUT VV   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   1-1
10:30 FC NETEZONEN B   K. SAV ST. DIMPNA U13 C    
10:00 ASV GEEL   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    
10:00 KFC LILLE   K. SAV ST. DIMPNA U12 A    

Gepost op: 7 september 2018 om 15.58h

Aantal keren gelezen: 695

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 FC WEZEL SPORT 22 54
2 K. SAV ST. DIMPNA A 22 42
3 KFC ANTONIA A 23 38
4 KVV OG VORSELAAR 23 37
5 WHITE STAR 23 35
6 K. BEVEL FC 22 31
7 K. RETIE SK 23 30
8 K. VLIMMEREN SP. 22 29
9 K. MERKSPLAS SK 23 28
10 K. VRIJH. HERSELT 23 27
11 VERBR. BALEN 22 27
12 KFC BEEKHOEK SP. 22 26
13 KSK WEELDE 23 26
14 K. ZWAL. OLMEN 23 23
15 MINDERHOUT VV 22 18
16 F.C. ARENDONK SPORT 22 18

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 VC POEDERLEE 24 55
2 KVV RAUW SP. 24 55
3 FC PUNT-LARUM 24 48
4 K. BLAUWV. OEVEL 24 47
5 OLEN UNITED 23 45
6 KSK HERENTALS 24 45
7 KSK OOSTHOVEN 24 38
8 KFC GROBBENDONK 24 37
9 KFC VERBR. ALBERTA 24 34
10 KFC EZAART SP. 23 33
11 KFC DE KEMPEN TL B 24 33
12 KFC WECHELDERZANDE 23 26
13 K. SAV ST. DIMPNA B 23 18
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 23 18
15 VV MLK. LICHTAART 23 18
16 FC ROSSELAAR HULSEN 23 12
17 K. HIH TURNHOUT 23 5