2e PROV 28 oktober 2018

15.00u

Merksplas SK
KSAV A

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B 4
Rosselaar Hulsen 2

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen zaterdag 15 en zondag 16 september

uitslagen zaterdag 15 en zondag 16 september

 

Thuiswedstrijden zaterdag 15 september 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:30 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   FC ARENDONK SPORT   3-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   KFC EXC. VORST      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   FC  PUNT/LARUM      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   FC  WEZEL SPORT B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   K  IMMERVOORT  FC        
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   K.F.C. TONGERLO      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   K  BERG & DAL  VV      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   KFC  DESSEL SPORT B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   KFC  TURNHOUT A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   K. SAV ST. DIMPNA U10 B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   VOSSELAAR VV A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
Vrij : K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B -U21 - U12 A       
Kantinedienst :                 8.00 tot 11.30 U15 C          
                  11.15 tot 14.30 U12 Prov          
                  14.15 tot 18.00 U8 Prov          
Thuiswedstrijden zondag 16 september 2018
uur thuisploeg kleedkamer uitploeg   uitslag scheidsrechter
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   K TERNESSE VV  A   3-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   KFC NIJLEN  A   5-1  
Kantinedienst :                 8.00 tot einde U15 B          
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 15 september 2018
uur           thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 FC WEZEL SPORT A   K. SAV ST. DIMPNA RES A   0-5
15:00 KFC EZAART SP. B   K. SAV ST. DIMPNA RES B   3-4
15:00 KFC  FLANDRIA  A   K. SAV ST. DIMPNA  U15 B   2-4
13:00 F.C. ARENDONK SPORT B   K. SAV ST. DIMPNA U17 B   2-2
14:30 ASV GEEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A    
13:00 F.C. ARENDONK SPORT B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C    
11:30 K.  ZWALUWEN  OLMEN B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D    
11:00 VC  MOLDAVO  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 C    
11:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT     K. SAV ST. DIMPNA U6    
10:00 K. EENDR. ZOERSEL A   K. SAV ST. DIMPNA  U13 B   3-1
10:00 K.  ZWALUWEN  OLMEN A   K. SAV ST. DIMPNA  U9 C    
9:30 KSK OOSTHOVEN  B   K. SAV ST. DIMPNA  U17 C   7-0
9:30 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B   K. SAV ST. DIMPNA  U13 E    
9:30 FCM  HALLAAR A   K. SAV ST. DIMPNA  U9 A    
9:30 FCM  HALLAAR B   K. SAV ST. DIMPNA  U9 B    
9:00 F.C.  ZWANEVEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 16 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
10:00 K. NOORDSTAR VV C   K. SAV ST. DIMPNA U13 C    
9:30 FC  ARENDONK SPORT  C   K. SAV ST. DIMPNA U15 C 2-5  
9:30 K.TERNESSE VV   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    

Gepost op: 11 september 2018 om 21.00h

Aantal keren gelezen: 418

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2