2e PROV 28 oktober 2018

15.00u

Merksplas SK
KSAV A

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B 4
Rosselaar Hulsen 2

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen wedstrijden vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 september

 

Thuiswedstrijden vrijdag 21 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:00 K. SAV ST. DIMPNA RES  A   KFC BEEKHOEK SP. A   3-1  
19:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   K. SAV ST. DIMPNA U17   n.v.t.  
             
Thuiswedstrijden zaterdag 22 september 2018
uur thuisploeg kl. Uitploeg kl. uitslag scheidsrechter
14:30 SPARTA   HOEKSKE  SPORT  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   FC WEZEL SPORT      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   FC WEZEL SPORT      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   KFC ZAMMEL B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   KVV  VOSSELAAR B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K  BERG & DAL  VV B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   FC  PUNT/LARUM  A      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   KFC ZAMMEL B   4-2  
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   K. ZWALUWEN OLMEN   1-6  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13 B   KFC DESSEL SP. C      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U10 B   KFC DESSEL SP. B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U9 B   KVV  OG VORSELAAR B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KSK OOSTHOVEN B    2-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 A   KVV  OG VORSELAAR A      
9:00 K. SAV  G-voetbal NIV 2   CITY PYRATS ANTWERPEN     n.v.t.
9:00 K. SAV  G-voetbal NIV 3   NIEUW  BOECHOUT     n.v.t.
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
             
  Vrij :   U21 - U15 B  - U11 A       
  Kantinedienst :          
             
Thuiswedstrijden zondag 23 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   KSV  OUD TURNHOUT B   2-7  
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FC PUNT-LARUM  A      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA  U13 E   S.V. NOORSE B      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   K.  VOSSELAAR VV  A      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   K. RETIE SK  A      
             
  Kantinedienst :          
             
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 22 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag Terrein
17:30   KSK WEELDE   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   4-1  
13:00 K. ZWAL. OLMEN B   K. SAV ST. DIMPNA U12 B      
13:00 FC  ARENDONK SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 A      
13:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  A    K. SAV ST. DIMPNA U7 C      
11:30 K.  BERG & DAL  VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C      
11:00 K.  RAC  EMBLEM  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 B      
11:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 C      
11:00 KFC  TURNHOUT B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B      
10:00 K.F.C.  ZAMMEL   K. SAV ST. DIMPNA U7 B      
9:15 OOSTHOVEN A   K. SAV ST. DIMPNA U7 A      
9:00 HOOGSTRATEN  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A      
             
Wedstrijden op verplaatsing zondag 23 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag  
15:00 OLEN UNITED   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   6-0  
10:00 KFC LENTEZON BEERSE  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A   2-6  
10:00 KFC ZWARTE LEEUW A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A   0-11  

Gepost op: 22 september 2018 om 14.52h

Aantal keren gelezen: 598

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2