1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 31 juli 2019

19.30u

KSAV B
Noordstar

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen wedstrijden vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 september

 

Thuiswedstrijden vrijdag 21 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:00 K. SAV ST. DIMPNA RES  A   KFC BEEKHOEK SP. A   3-1  
19:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   K. SAV ST. DIMPNA U17   n.v.t.  
             
Thuiswedstrijden zaterdag 22 september 2018
uur thuisploeg kl. Uitploeg kl. uitslag scheidsrechter
14:30 SPARTA   HOEKSKE  SPORT  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   FC WEZEL SPORT      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   FC WEZEL SPORT      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   KFC ZAMMEL B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   KVV  VOSSELAAR B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K  BERG & DAL  VV B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   FC  PUNT/LARUM  A      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   KFC ZAMMEL B   4-2  
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   K. ZWALUWEN OLMEN   1-6  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13 B   KFC DESSEL SP. C      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U10 B   KFC DESSEL SP. B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U9 B   KVV  OG VORSELAAR B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KSK OOSTHOVEN B    2-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 A   KVV  OG VORSELAAR A      
9:00 K. SAV  G-voetbal NIV 2   CITY PYRATS ANTWERPEN     n.v.t.
9:00 K. SAV  G-voetbal NIV 3   NIEUW  BOECHOUT     n.v.t.
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
             
  Vrij :   U21 - U15 B  - U11 A       
  Kantinedienst :          
             
Thuiswedstrijden zondag 23 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   KSV  OUD TURNHOUT B   2-7  
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FC PUNT-LARUM  A      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA  U13 E   S.V. NOORSE B      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   K.  VOSSELAAR VV  A      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   K. RETIE SK  A      
             
  Kantinedienst :          
             
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 22 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag Terrein
17:30   KSK WEELDE   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   4-1  
13:00 K. ZWAL. OLMEN B   K. SAV ST. DIMPNA U12 B      
13:00 FC  ARENDONK SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 A      
13:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  A    K. SAV ST. DIMPNA U7 C      
11:30 K.  BERG & DAL  VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C      
11:00 K.  RAC  EMBLEM  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 B      
11:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 C      
11:00 KFC  TURNHOUT B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B      
10:00 K.F.C.  ZAMMEL   K. SAV ST. DIMPNA U7 B      
9:15 OOSTHOVEN A   K. SAV ST. DIMPNA U7 A      
9:00 HOOGSTRATEN  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A      
             
Wedstrijden op verplaatsing zondag 23 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag  
15:00 OLEN UNITED   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   6-0  
10:00 KFC LENTEZON BEERSE  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A   2-6  
10:00 KFC ZWARTE LEEUW A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A   0-11  

Gepost op: 22 september 2018 om 14.52h

Aantal keren gelezen: 977

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR