2e PROV 23 februari 2019

19.30u

KSAV A
Merksplas

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 24 februari 2019

15.00u

KSAV B
Ezaart

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen wedstrijden vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 september

 

Thuiswedstrijden vrijdag 28 september 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:30    K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   K.  VERBR.BALEN   2-2  
Thuiswedstrijden zaterdag 29 september 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:30 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   K TURNHOUTSE  H.I.H.  S.K.   0-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   FCM  HALLAAR  A   3-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   VV LAAKDAL      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KFCV  ALBERTA      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   K.  WITGOOR  SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   KVC  WESTERLO  D      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   F.C.  NETEZONEN      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   KFC  EZAART  SORT  C      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   K.  VOSSELAAR VV  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   HOOGSTRATEN VV  B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   FCO  BEERSCHOT WILRIJK  C      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KFC EXC. VORST   7-2  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   ASV GEEL A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij :   U13 C - U11 C      
  Kantinedienst :   8:00 tot 11:30      G-voetbal      
      11:15 tot 14:45    U8 A      
      14:30 tot 18:00    U7 A + B      
Thuiswedstrijden zondag 30 september 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   FCZWANEVEN B   2-8  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   ASV GEEL  A   4-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   KVC WESTERLO  B   1-5  
  Kantinedienst :   8:00 tot 11:30      U9 Prov A      
      11:30 tot 13:45    U10 C      
             
Verplaatsing vrijdag 28 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
18:30 K. BERG EN DAL VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
Verplaatsing zaterdag 29 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   Uitslag
15:00 K. MERKSPLAS SK B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C   2-1
14:30 VV LAAKDAL C   K. SAV ST. DIMPNA RES B   0-0
14:00 VV LAAKDAL B   K. SAV ST. DIMPNA RES  A   1-2
12:30 KSK  KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B    
11:30 NETEZONEN B   K. SAV ST. DIMPNA  U9 C    
11:00 K.  VERBR.BALEN B   K. SAV ST. DIMPNA  U15 B   2-5
11:00 K. VRIJH. HERSELT   K. SAV ST. DIMPNA  U13 E    
11:00 K.  VERBR.BALEN    K. SAV ST. DIMPNA  U10 C    
11:00 KSK  KASTERLEE  A   K. SAV ST. DIMPNA  U9 A    
10:00 K.  EENDR.  ZOERSEL   K. SAV ST. DIMPNA  U10 B    
9:30 KVC WESTERLO  C   K. SAV ST. DIMPNA  U13 B    
9:30 VC HERENTALS   K. SAV ST. DIMPNA  U10 A    
9:30 NETEZONEN A   K. SAV ST. DIMPNA  U9 D    
9:30 FC  GIERLE   K. SAV ST. DIMPNA  U6    
Verplaatsing zondag 30 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
9:30 KVC WESTERLO B   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    
11:00 K. MERKSPLAS SK  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A    
11:00 F.C.  PUNT / LARUM  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 C    

Gepost op: 29 september 2018 om 21.37h

Aantal keren gelezen: 565

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 FC WEZEL SPORT 22 54
2 K. SAV ST. DIMPNA A 22 42
3 KFC ANTONIA A 23 38
4 KVV OG VORSELAAR 23 37
5 WHITE STAR 23 35
6 K. BEVEL FC 22 31
7 K. RETIE SK 23 30
8 K. VLIMMEREN SP. 22 29
9 K. MERKSPLAS SK 23 28
10 K. VRIJH. HERSELT 23 27
11 VERBR. BALEN 22 27
12 KFC BEEKHOEK SP. 22 26
13 KSK WEELDE 23 26
14 K. ZWAL. OLMEN 23 23
15 MINDERHOUT VV 22 18
16 F.C. ARENDONK SPORT 22 18

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 VC POEDERLEE 24 55
2 KVV RAUW SP. 24 55
3 FC PUNT-LARUM 24 48
4 K. BLAUWV. OEVEL 24 47
5 OLEN UNITED 23 45
6 KSK HERENTALS 24 45
7 KSK OOSTHOVEN 24 38
8 KFC GROBBENDONK 24 37
9 KFC VERBR. ALBERTA 24 34
10 KFC EZAART SP. 23 33
11 KFC DE KEMPEN TL B 24 33
12 KFC WECHELDERZANDE 23 26
13 K. SAV ST. DIMPNA B 23 18
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 23 18
15 VV MLK. LICHTAART 23 18
16 FC ROSSELAAR HULSEN 23 12
17 K. HIH TURNHOUT 23 5