1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 31 juli 2019

19.30u

KSAV B
Noordstar

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen wedstrijden vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 september

 

Thuiswedstrijden vrijdag 28 september 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:30    K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   K.  VERBR.BALEN   2-2  
Thuiswedstrijden zaterdag 29 september 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:30 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   K TURNHOUTSE  H.I.H.  S.K.   0-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   FCM  HALLAAR  A   3-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   VV LAAKDAL      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KFCV  ALBERTA      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   K.  WITGOOR  SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   KVC  WESTERLO  D      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   F.C.  NETEZONEN      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   KFC  EZAART  SORT  C      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   K.  VOSSELAAR VV  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   HOOGSTRATEN VV  B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   FCO  BEERSCHOT WILRIJK  C      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KFC EXC. VORST   7-2  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   ASV GEEL A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij :   U13 C - U11 C      
  Kantinedienst :   8:00 tot 11:30      G-voetbal      
      11:15 tot 14:45    U8 A      
      14:30 tot 18:00    U7 A + B      
Thuiswedstrijden zondag 30 september 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   FCZWANEVEN B   2-8  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   ASV GEEL  A   4-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   KVC WESTERLO  B   1-5  
  Kantinedienst :   8:00 tot 11:30      U9 Prov A      
      11:30 tot 13:45    U10 C      
             
Verplaatsing vrijdag 28 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
18:30 K. BERG EN DAL VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
Verplaatsing zaterdag 29 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   Uitslag
15:00 K. MERKSPLAS SK B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C   2-1
14:30 VV LAAKDAL C   K. SAV ST. DIMPNA RES B   0-0
14:00 VV LAAKDAL B   K. SAV ST. DIMPNA RES  A   1-2
12:30 KSK  KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B    
11:30 NETEZONEN B   K. SAV ST. DIMPNA  U9 C    
11:00 K.  VERBR.BALEN B   K. SAV ST. DIMPNA  U15 B   2-5
11:00 K. VRIJH. HERSELT   K. SAV ST. DIMPNA  U13 E    
11:00 K.  VERBR.BALEN    K. SAV ST. DIMPNA  U10 C    
11:00 KSK  KASTERLEE  A   K. SAV ST. DIMPNA  U9 A    
10:00 K.  EENDR.  ZOERSEL   K. SAV ST. DIMPNA  U10 B    
9:30 KVC WESTERLO  C   K. SAV ST. DIMPNA  U13 B    
9:30 VC HERENTALS   K. SAV ST. DIMPNA  U10 A    
9:30 NETEZONEN A   K. SAV ST. DIMPNA  U9 D    
9:30 FC  GIERLE   K. SAV ST. DIMPNA  U6    
Verplaatsing zondag 30 september 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
9:30 KVC WESTERLO B   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    
11:00 K. MERKSPLAS SK  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A    
11:00 F.C.  PUNT / LARUM  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 C    

Gepost op: 29 september 2018 om 21.37h

Aantal keren gelezen: 740

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR