2e PROV 6 januari 2019

14.30u

KSAV A
Minderhout

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 6 januari 2019

14.30u

Poederlee
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen wedstrijden woensdag 3, zaterdag 6 en zondag 7 oktober

wedstrijden woensdag 3, zaterdag 6 en zondag 7 oktober

Thuiswedstrijden zaterdag 6 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30   K. SAV ST. DIMPNA RES A   KSK KASTERLEE   1-3  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   FC NETEZONEN A      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   K.  BERG & DAL  V.V.  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   K.  BERG & DAL  V.V.  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   FC  WEZEL SPORT B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   KSK  SEFA  HERENTALS  A      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   KFCV  ALBERTA  B   4-2  
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   FC ARENDONK SPORT  B   1-7  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U13 B   KSK  OOSTHOVEN  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U10 B   VV  LAAKDAL  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   KSK  HEIST B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   FC  WEZEL SPORT    4-5  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   ASV GEEL      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   KSK  HEIST A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij   U15 C - U12 B      
  kantinedienst :   8:00 - 11:30    U13C      
      11:15 - 14:45  U13E      
      14:30 - 18:00   U9B      
Thuiswedstrijden zondag 7 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   KFC  ZAMMEL B      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 E   ALBERTA  FC  SCHILDE  B      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   K.  MERKSPLAS  S.K.  A      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   F.C. ARENDONK SPORT  A      
  kantinedienst :   8:00 - 11:30   U15B      
      11:30 - 13:45  U12C      
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 3 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
19:00 ASV  GEEL   K. SAV ST. DIMPNA U21 VW  
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 6 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
19:30 K.F.C.  ANTONIA  A   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A 1-1  
15:00 OLEN UNITED B   K. SAV ST. DIMPNA U11 C    
14:30 ASV GEEL B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B    
12:45 KFC  DESSEL  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U7 A    
12:30 KSK  KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 B 0-7  
11:30 VC HERENTALS   K. SAV ST. DIMPNA U21 1-4  
11:30 KFC  TONGERLO  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 B    
11:30 LIERSE KEMPENZONEN  B   K. SAV G - VOETBAL  NIV 3    
10:00 K.  RETIE  SK  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A    
9:45 K.  MERKSPLAS  S.K.  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A    
9:30 KFC MOL   K. SAV ST. DIMPNA U12 C    
9:30 KFCV  ALBERTA   K. SAV ST. DIMPNA U7 C    
11:45 LIERSE KEMPENZONEN  C   K. SAV G - VOETBAL  NIV 4    
10:00 K.  ZWALUWEN  OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U15 C VW  
Wedstrijden op verplaatsing zondag 7 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
15:00 KFC DE VREDE WECHELDERZANDE   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   Voetbalstraat  2275  Wechelderzande
11:15 VC HERENTALS  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A 5-3  
11:00 CR  VISSENAKEN  A   K. SAV G - VOETBAL  NIV 2    
10:30 KATELIJNE  KFC  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A 2-2  

Gepost op: 2 oktober 2018 om 21.18h

Aantal keren gelezen: 568

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 38
2 K. SAV ST. DIMPNA A 30
3 KFC ANTONIA A 29
4 KVV OG VORSELAAR 28
5 KSK WEELDE 25
6 WHITE STAR 24
6 K. VRIJH. HERSELT 24
8 K. BEVEL FC 23
9 K. RETIE SK 20
10 K. VLIMMEREN SP. 19
11 K. MERKSPLAS SK 17
12 VERBR. BALEN 16
13 KFC BEEKHOEK SP. 14
14 F.C. ARENDONK SPORT 14
14 MINDERHOUT VV 14
16 K. ZWAL. OLMEN 11

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 39
2 VC POEDERLEE 37
3 K. BLAUWV. OEVEL 37
4 FC PUNT-LARUM 34
5 OLEN UNITED 32
6 KFC DE KEMPEN TL B 31
6 KSK HERENTALS 31
8 KSK OOSTHOVEN 29
9 KFC GROBBENDONK 24
10 KFC VERBR. ALBERTA 22
11 KFC EZAART SP. 20
12 KFC WECHELDERZANDE 17
13 VV MLK. LICHTAART 16
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 15
15 K. SAV ST. DIMPNA B 12
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2