1e PROV 21 september 2019

20.00u

KSAV A
Oppuurs

wedstrijdbal: competitie !!!!!!

4e PROV 21 september 2019

18.00u

KSAV B
Zammel

wedstrijdbal: competitie !!!!!!

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen wedstrijden vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 oktober

wedstrijden vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 oktober

 

Thuiswedstrijden zaterdag 13 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30 K. SAV ST. DIMPNA RES A         KVV  RAUW  SPORT  A   2-2  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   KVV OG VORSELAAR   10-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   K.  BERG & DAL VV      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   K.  BERG & DAL VV      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   FC  PUNT/LARUM A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   ALBERTA  FC  SCHILDE      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   K.  NOORDSTAR  VV      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   FC PUNT/LARUM       
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   K.  BLAUWVOET  OEVEL  B   2-1  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   KFC  LENTEZON  BEERSE  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   K.  RETIE  SK  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C   16-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   K.V.V.  O.G.  VORSELAAR  A   3-5  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   FC  ARENDONK SPORT A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.  
Vrij : U7 A  /  U7 B          
Kantinedienst   8:00 - 11:30      U8 C          
  11:15 - 14:45    U17 A          
  14:30 - 18:00    U10 B          
Thuiswedstrijden zondag 14 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:00 K. SAV ST. DIMPNA DEB  A   K. SAV ST. DIMPNA DEB  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   K.  VERBR.  BALEN  A   2-5  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   YRKV MECHELEN   4-2  
Kantinedienst 8:00 - 11:30    U11 C          
  11:30 - 13:45  U10 A          
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 12 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
20:00 KVV OG Vorselaar   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A    1-0  
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 13 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
12:45 KFC  DESSEL  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 B 4-3  
12:45 KFC  ZWARTE LEEUW  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 A    
12:00 K.  SV  VLUG VOORUIT  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 E    
11:00 VNA  WORTEL   K. SAV ST. DIMPNA U13 B    
11:00 K.  WITGOOR  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 C    
11:00 KVC  OOSTMALLE  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 B    
11:00 KFC  NIJLEN B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B    
11:00  PUNT/LARUM B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D    
10:30  BEEKHOEK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 C    
10:00 K.  ZWALUWEN  OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
9:30 KFC  NIJLEN A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A    
9:30 KFC  LINDA OLEN   K. SAV ST. DIMPNA U6    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 14 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 KFC EZAART SPORT   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   Korenstraat  2400  Mol
10:30 ZANDHOVENSE  SK  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 C    
9:30 OG  VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    
9:30 VC  HERENTALS   K. SAV ST. DIMPNA U12 A    

Gepost op: 13 oktober 2018 om 11.12h

Aantal keren gelezen: 847

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV