2e PROV 18 november 2018

17.00u

KSAV A
Bevel

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 18 november 2018

14.30u

KSAV B
Punt/Larum

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen wedstrijden vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 oktober

wedstrijden vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 oktober

 

Thuiswedstrijden zaterdag 13 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30 K. SAV ST. DIMPNA RES A         KVV  RAUW  SPORT  A   2-2  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   KVV OG VORSELAAR   10-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   K.  BERG & DAL VV      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   K.  BERG & DAL VV      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   FC  PUNT/LARUM A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   ALBERTA  FC  SCHILDE      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   K.  NOORDSTAR  VV      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   FC PUNT/LARUM       
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   K.  BLAUWVOET  OEVEL  B   2-1  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   KFC  LENTEZON  BEERSE  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   K.  RETIE  SK  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C   16-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   K.V.V.  O.G.  VORSELAAR  A   3-5  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   FC  ARENDONK SPORT A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t.  
Vrij : U7 A  /  U7 B          
Kantinedienst   8:00 - 11:30      U8 C          
  11:15 - 14:45    U17 A          
  14:30 - 18:00    U10 B          
Thuiswedstrijden zondag 14 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:00 K. SAV ST. DIMPNA DEB  A   K. SAV ST. DIMPNA DEB  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   K.  VERBR.  BALEN  A   2-5  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   YRKV MECHELEN   4-2  
Kantinedienst 8:00 - 11:30    U11 C          
  11:30 - 13:45  U10 A          
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 12 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
20:00 KVV OG Vorselaar   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A    1-0  
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 13 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
12:45 KFC  DESSEL  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 B 4-3  
12:45 KFC  ZWARTE LEEUW  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 A    
12:00 K.  SV  VLUG VOORUIT  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 E    
11:00 VNA  WORTEL   K. SAV ST. DIMPNA U13 B    
11:00 K.  WITGOOR  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 C    
11:00 KVC  OOSTMALLE  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 B    
11:00 KFC  NIJLEN B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B    
11:00  PUNT/LARUM B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D    
10:30  BEEKHOEK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 C    
10:00 K.  ZWALUWEN  OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
9:30 KFC  NIJLEN A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A    
9:30 KFC  LINDA OLEN   K. SAV ST. DIMPNA U6    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 14 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
15:00 KFC EZAART SPORT   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   Korenstraat  2400  Mol
10:30 ZANDHOVENSE  SK  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 C    
9:30 OG  VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    
9:30 VC  HERENTALS   K. SAV ST. DIMPNA U12 A    

Gepost op: 13 oktober 2018 om 11.12h

Aantal keren gelezen: 427

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 25
2 KFC ANTONIA A 23
3 WHITE STAR 19
4 K. SAV ST. DIMPNA A 18
4 K. VLIMMEREN SP. 18
4 KVV OG VORSELAAR 18
7 K. BEVEL FC 17
8 KSK WEELDE 17
9 K. VRIJH. HERSELT 16
10 K. RETIE SK 15
11 K. MERKSPLAS SK 11
11 MINDERHOUT VV 11
13 K. ZWAL. OLMEN 10
14 VERBR. BALEN 8
14 KFC BEEKHOEK SP. 8
14 F.C. ARENDONK SPORT

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 29
2 VC POEDERLEE 27
3 K. BLAUWV. OEVEL 27
4 OLEN UNITED 26
5 KSK HERENTALS 22
6 KFC EZAART SP. 19
6 FC PUNT-LARUM 19
8 KFC VERBR. ALBERTA 18
8 KFC DE KEMPEN TL B 18
10 KSK OOSTHOVEN 17
11 KFC WECHELDERZANDE 12
11 VV MLK. LICHTAART 12
11 KFC GROBBENDONK 12
11 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 12
15 K. SAV ST. DIMPNA B 11
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT