1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen wedstrijden vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 oktober

wedstrijden en uitslagen vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 oktober

Thuiswedstrijden vrijdag 19 oktober 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A    KFC BEEKHOEK SPORT   1-2  
Thuiswedstrijden zaterdag 20 oktober 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:30   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   FC ROSSELAAR/HULSEN   4-2  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   KVC WESTERLO   1-5  
14:30 SPARTA   PRO MILLE      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   K. VERBR BALEN  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   KFC EXC VORST      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KFC EZAART SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   KFC BEEKHOEK SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   KFC HEULTJE      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   KVC WESTERLO      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   KSK KASTERLEE  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   FC ARENDONK SPORT  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   K. ZWALUWEN OLMEN   3-2  
  Vrij :   U17  A   /   U7  A   /   U7  C      
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30      U15A      
      11:15 - 14:45    U15C      
      14:30 - 18:00    U7C/U6B      
Thuiswedstrijden zondag 21 oktober 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   KFC DESSEL SPORT D   1-11  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   ASV GEEL  A   3-2  
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30     U9C      
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 20 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
13:30 KFC EXC VORST   K. SAV ST. DIMPNA RES A 4-3  
15:00 FC PUNT/LARUM  B   K. SAV ST. DIMPNA RES B 2-2  
12:00 KFC EXC VORST   K. SAV ST. DIMPNA U17 C 7-3  
12:00 K. RETIE SK  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 C    
12:00 OLEN UNITED   K. SAV ST. DIMPNA U6    
11:45 KFC St. LENAARTS  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 B    
11:45 KFC BEEKHOEK SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D    
11:30 VC HERENTALS  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B    
11:00 K. ANTONIA FC  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    
11:00 VC MOLDAVO  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
11:00 FC ARENDONK SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 E    
11:00 KVV OG VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 A    
11:00 KFC DESSEL SPORT A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A    
10:00 FC  ALKEN   K. SAV ST. DIMPNA G  NIV 2    
10:00 WAPPER  ANTWERPEN   K. SAV ST. DIMPNA G  NIV 4    
9:30 KSK OOSTHOVEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 B 3-1  
9:30 K. WITGOOR SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 B    
9:30 VC HERENTALS A   K. SAV ST. DIMPNA U9A    
9:30 K. RETIE SK  C   K. SAV ST. DIMPNA U9 C    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 21 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
11:15 KFCM HALLAAR  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 C   Spekstraat  2220  Hallaar
11:00 MINDERHOUT VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A   Heistraat  2322  Minderhout

Gepost op: 18 oktober 2018 om 18.37h

Aantal keren gelezen: 610

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC