1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen wedstrijden van zaterdag 27 en zondag 28 oktober

Wedstrijden van zaterdag 27 en zondag 28 oktober

Thuiswedstrijden zaterdag 27 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30    KSAV ST.DIMPNA RES A            KFCV ALBERTA  A   2-0  
14:30 SPARTA   ZONNEKLOPPERS   1-1  
14:30 K.SAV ST.DIMPNA U13 D   K.  BERG EN DAL  VV  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   KFC HEULTJE      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   KFC EZAART SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K. WITGOOR SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   KSK KASTERLEE      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   KSK SEFA HERENTALS  B   2-0  
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   KSK KASTERLEE B   4-0  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U13 B   LIERSE KEMPENZONEN      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U10 B   LIERSE KEMPENZONEN  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   KVC WESTERLO  E      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   KVV RAUW SPORT   8-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   KVV VOSSELAAR  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   KVC WESTERLO  D      
9:00 K. SAV Training G-voetbal          
  Vrij :   U17 A - U15 A - U12 C      
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30     U13A      
      11:15 - 14:45   U15B      
      14:30 - 18:00   U6      
Thuiswedstrijden zondag 28 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   FC NETEZONEN  B      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 E   SV GROENENDAAL R   5-0 (ff)  
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   ASV GEEL      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   KFC LILLE      
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30     U10A      
      11:30 - 13:45   U11A      
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 27 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
15:00 KSK KASTERLEE  A   K. SAV ST. DIMPNA U21 10-2  
15:00 K. MERKSPLAS SK  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 B 0-8  
12:30 KVV VOSSELAAR  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B    
14:30 ASV GEEL   K. SAV ST. DIMPNA U7 A    
14:00 K. RETIE SK  C   K. SAV ST. DIMPNA U7 C    
13:00 F.C.  GIERLE   K. SAV ST. DIMPNA U12 C    
12:30 KFC BEEKHOEK SPORT  A      K. SAV ST. DIMPNA U12 B    
11:15 F.C. NETEZONEN   K. SAV ST. DIMPNA U11 C    
10:40 K. VRIJHEID HERSELT   K. SAV ST. DIMPNA U11 B    
10:00 KSK BRANDDONK  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 C    
10:00 KSK KASTERLEE  A   K. SAV ST. DIMPNA U7 B    
9:30 KVC WESTERLO  C   K. SAV ST. DIMPNA U11 A    
9:30 KFC  TURNHOUT  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 28 oktober 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
15:00 K MERKSPLAS SK   K.SAV ST.DIMPNA 1°ELFTAL A 1-4  
15:00 VV MLK LICHTAART   K.SAV ST.DIMPNA 1°ELFTAL B 1-0  
9:30 WHITE STAR SCHORVOORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 C 1-10  
14:00 YRKV  MECHELEN  C   K. SAV ST. DIMPNA G NIV     

Gepost op: 23 oktober 2018 om 8.52h

Aantal keren gelezen: 725

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC