1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

beker van antwerpen

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen wedstrijden van 31 oktober , 1-3-4-7 november

Wedstrijden van woensdag 31 oktober , donderdag 1, zaterdag 3, zondag 4 en woensdag 7 november

Thuiswedstrijden zaterdag 3 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
 20:00  ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   FC WHITE STAR   1-0  
18:00    ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   KFC HEIBLOEM PULDERBOS   0-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   FC ZWANEVEN  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   VC MOLDAVO  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   K. ZWALUWEN OLMEN  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   FC ARENDONK SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K. ZWALUWEN OLMEN  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   KFC BEEKHOEK SPORT      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   KSK OOSTHOVEN B   0-12  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U13 B   K.  ZOERSEL  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   ASV GEEL  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   FCM HALLAAR  B      
9:30 K. SAV G-Voetbal Niv 4   HEIST      
9:30 K. SAV G-Voetbal Niv 2   WESTERLO      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   FC ARENDONK SPORT  B   6-2  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   KFC FLANDRIA RAVELS   5-9  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   FCM HALLAAR  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal          
  vrij    U21  / U13 A / U12 A / U10 A / U10 B    
  kantinedienst   8:00 - 11:30    U13E      
      11:15 - 14:45  U9A      
      14:30 - 18:00  U9B      
Thuiswedstrijden zondag 4 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   FC ARENDONK SPORT  C   2-3  
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   K. NOORDSTAR VV  C      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 E   GRAVENWEZEL-SCHILDE  B      
  kantinedienst   9:30 - 13:30   U8C      
Thuiswedstrijden woensdag 7 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
18:00 K. SAV ST. DIMPNA U10  A   R  CAPPELLEN  FC      
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 31 oktober 2018 
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
19:00 K.  VERBR.  BALEN vw K. SAV ST. DIMPNA U17  B    
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 1 november 2018 
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
9:30 LOMMEL  S.K. vw K. SAV ST. DIMPNA U11    
9:30 LOMMEL  S.K. vw K. SAV ST. DIMPNA U8    
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 3 november 2018 
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslagen
15:00 KFC EZAART SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA RES A   2-1
15:00 KFC TONGERLO  B   K. SAV ST. DIMPNA RES B   2-4
11:30 KFC EXC VORST     K. SAV ST. DIMPNA U12 B    
12:30 KVV  VOSSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A    
11:30 FC PUNT/LARUM   K. SAV ST. DIMPNA U11 C    
11:30 K. BERG EN DAL VV   K. SAV ST. DIMPNA U7 C    
11:00 K. IMMER VOORT FC   K. SAV ST. DIMPNA U11 B    
11:30 KFC  TONGERLO   K. SAV ST. DIMPNA U7 B    
11:00 KFC DESSEL SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B    
11:00 FC WEZEL SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C    
9:30 KFC TURNHOUT  A   K. SAV ST. DIMPNA U7 A    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 4 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
9:30 K. TERNESSE VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A   0-0
9:30 KFC NIJLEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A   2-3

Gepost op: 30 oktober 2018 om 8.26h

Aantal keren gelezen: 682

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC