1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

beker van antwerpen

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van woensdag 7, zaterdag 10 en zondag 11 november

Wedstrijden van woensdag 7, zaterdag 10 en zondag 11 november.

 

Thuiswedstrijden woensdag 7 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
18:00  K. SAV ST. DIMPNA U10 A   R  CAPPELLEN  FC      
Thuiswedstrijden zaterdag 10 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30 SPARTA   HEESAKKER     Sparta
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   ZWALUWEN OLMEN  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   KFC BEEKHOEK B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   K. BERG EN DAL VV  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   K.  RAC  EMBLEM  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   KFC ZAMMEL      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   KFC BEEKHOEK  A      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   K. NOORDSTAR VV  B   7-0  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   KFC TURNHOUT  B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   KSK OOSTHOVEN  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   ARENDONK SPORT  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   HOOGSTRATEN VV  A        
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij :  Reserven A  - U11 A          
  Kantinedienst : 8:00-11:30 G-voetbal          
                                  11:15 - 14:45   U8A          
                                  14:30 - 18:00   U11B          
Thuiswedstrijden zondag 11 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   LENTEZON BEERSE  A   7-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   KFC ZWARTE LEEUW  A   2-0  
  Kantinedienst : 8:00 - 11:30   U17B          
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 10 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
19:30   FC WEZEL SPORT   KSAV  1° ELFTAL A   0-1
15:00 KVV VOSSELAAR  B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C    
13:00 K. ZWALUWEN OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U17 C         2-8
12:00 K.  TERNESSE  V.V.   K. SAV ST. DIMPNA U21 vw  
12:00 K. RETIE SK  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A    
11:30 K. BERG EN DAL VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 C    
11:00 FC WEZEL SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
11:00 KFC DESSEL SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 B    
11:00 KVV OG VORSELAAR  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B    
14:00 FC PUNT/LARUM  A   K. SAV ST. DIMPNA U6    
9:30 KSK OOSTHOVEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 B   2-4
9:30 KFC DESSEL SPORT  C   K. SAV ST. DIMPNA U13 B    
9:30 FC WEZEL SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U10 C    
9:30 KVV OG VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A    
9:30 KFC ZAMMEL  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D    
9:00 SV NOORSE  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 E    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 11 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
14:30 KSK OOSTHOVEN   KSAV  1°ELFTAL B   6-4
9:30 FC PUNT/LARUM  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 C     
9:30 KSV OUD-TURNHOUT  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 C   2-3
9:30 KVV VOSSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    

Gepost op: 5 november 2018 om 21.10h

Aantal keren gelezen: 650

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC