2e PROV 18 november 2018

17.00u

KSAV A
Bevel

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 18 november 2018

14.30u

KSAV B
Punt/Larum

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van woensdag 7, zaterdag 10 en zondag 11 november

Wedstrijden van woensdag 7, zaterdag 10 en zondag 11 november.

 

Thuiswedstrijden woensdag 7 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
18:00  K. SAV ST. DIMPNA U10 A   R  CAPPELLEN  FC      
Thuiswedstrijden zaterdag 10 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30 SPARTA   HEESAKKER     Sparta
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   ZWALUWEN OLMEN  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   KFC BEEKHOEK B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   K. BERG EN DAL VV  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   K.  RAC  EMBLEM  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   KFC ZAMMEL      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   KFC BEEKHOEK  A      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   K. NOORDSTAR VV  B   7-0  
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   KFC TURNHOUT  B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   KSK OOSTHOVEN  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   ARENDONK SPORT  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   HOOGSTRATEN VV  A        
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij :  Reserven A  - U11 A          
  Kantinedienst : 8:00-11:30 G-voetbal          
                                  11:15 - 14:45   U8A          
                                  14:30 - 18:00   U11B          
Thuiswedstrijden zondag 11 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   LENTEZON BEERSE  A   7-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   KFC ZWARTE LEEUW  A   2-0  
  Kantinedienst : 8:00 - 11:30   U17B          
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 10 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
19:30   FC WEZEL SPORT   KSAV  1° ELFTAL A   0-1
15:00 KVV VOSSELAAR  B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C    
13:00 K. ZWALUWEN OLMEN   K. SAV ST. DIMPNA U17 C         2-8
12:00 K.  TERNESSE  V.V.   K. SAV ST. DIMPNA U21 vw  
12:00 K. RETIE SK  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A    
11:30 K. BERG EN DAL VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 C    
11:00 FC WEZEL SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U13 D    
11:00 KFC DESSEL SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 B    
11:00 KVV OG VORSELAAR  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B    
14:00 FC PUNT/LARUM  A   K. SAV ST. DIMPNA U6    
9:30 KSK OOSTHOVEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 B   2-4
9:30 KFC DESSEL SPORT  C   K. SAV ST. DIMPNA U13 B    
9:30 FC WEZEL SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U10 C    
9:30 KVV OG VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A    
9:30 KFC ZAMMEL  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D    
9:00 SV NOORSE  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 E    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 11 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
14:30 KSK OOSTHOVEN   KSAV  1°ELFTAL B   6-4
9:30 FC PUNT/LARUM  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 C     
9:30 KSV OUD-TURNHOUT  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 C   2-3
9:30 KVV VOSSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A    

Gepost op: 5 november 2018 om 21.10h

Aantal keren gelezen: 325

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 25
2 KFC ANTONIA A 23
3 WHITE STAR 19
4 K. SAV ST. DIMPNA A 18
4 K. VLIMMEREN SP. 18
4 KVV OG VORSELAAR 18
7 K. BEVEL FC 17
8 KSK WEELDE 17
9 K. VRIJH. HERSELT 16
10 K. RETIE SK 15
11 K. MERKSPLAS SK 11
11 MINDERHOUT VV 11
13 K. ZWAL. OLMEN 10
14 VERBR. BALEN 8
14 KFC BEEKHOEK SP. 8
14 F.C. ARENDONK SPORT

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 29
2 VC POEDERLEE 27
3 K. BLAUWV. OEVEL 27
4 OLEN UNITED 26
5 KSK HERENTALS 22
6 KFC EZAART SP. 19
6 FC PUNT-LARUM 19
8 KFC VERBR. ALBERTA 18
8 KFC DE KEMPEN TL B 18
10 KSK OOSTHOVEN 17
11 KFC WECHELDERZANDE 12
11 VV MLK. LICHTAART 12
11 KFC GROBBENDONK 12
11 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 12
15 K. SAV ST. DIMPNA B 11
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT