2e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 27 april 2019

19.30u

De Kempen B 3
KSAV B 2

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen van vrijdag 16, zaterdag 17, zondag 18, woensdag 21 november

Wedstrijden van vrijdag 16, zaterdag 17, zondag 18, woensdag 21 november

Thuiswedstrijden zaterdag 17 november 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:00  K. SAV ST. DIMPNA U13 B   KVC  WESTERLO      
10:00 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   K. BERG EN DAL VV        
10:00 K. SAV ST. DIMPNA U13  E   K.  VRIJHEID  HERSELT      
10:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   FC GIERLE      
Vrij: U13 C          
Thuiswedstrijden zondag 18 november 2018
uur thuisploeg   uitploeg   uitslag scheidsrechter
17:00 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   K.BEVEL FC   4-0  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   FC PUNT/LARUM   0-3  
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 16 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
20:00 FCM HALLAAR   K. SAV ST. DIMPNA U21 1-5  
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 17 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
16:30 SCHIJF  B   SPARTA      
14:30 K. VERBR BALEN  B   K. SAV ST. DIMPNA RES B 4-0 BLEUKENS  NAGELSBERG  2490  BALEN
13:30 FC NETEZONEN   K. SAV ST. DIMPNA RES A 0-5 RUNDERSHOEK  2430  EINDHOUT-LAAKDAL
13:00 FC NETEZONEN   K. SAV ST. DIMPNA U7 B   RUNDERSHOEK  2430  EINDHOUT-LAAKDAL
13:00 KFC EZAART SPORT  C   K. SAV ST. DIMPNA U7 C   KORENSTRAAT  2400  MOL-EZAART
12:00 KFC EXC VORST     K. SAV ST. DIMPNA U17 B 2-6 DE VLOED  LINDESTRAAT  2430  VORST-LAAKDAL
11:30 KVC WESTERLO  D   K. SAV ST. DIMPNA U11 B   T KUIPKE  DE MERODEDREEF  2260  WESTERLO
11:00 K. WITGOOR SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C   WOUWERSTRAAT   2480  DESSEL
11:00 WAPPER  ANTWERPEN   KSAV ST.DIMPNA G  NIV2   FORT II  STRAAT  2160  WOMMELGEM
11:00 K.  RC  MECHELEN   KSAV ST.DIMPNA G  NIV3   OSCAR VAN KESBEECKSTRAAT  2800  MECHELEN
9:30 KVV VOSSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A   BERGAKKERSTRAAT  2350  VOSSELAAR
9:30 KFC DE KEMPEN TL C   K. SAV ST. DIMPNA U11 B   PRIJSTRAAT  2460  TIELEN
9:30 HOOGSTRATEN VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B   KATHELIJNESTRAAT  2320  HOOGSTRATEN
9:30 KFCV ALBERTA   K. SAV ST. DIMPNA U8 C   HOLLANDSEBAAN  2440  GEEL-WINKELOMHEIDE
9:30 FCO BEERSCHOT WILRIJK  C   K. SAV ST. DIMPNA U7 A   UNI. PLEIN  CAMPUS UIA  2610  WILRIJK
Wedstrijden op verplaatsing zondag 18 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
14:00 YRKV  MECHELEN   KSAV ST.DIMPNA G  NIV4   LIERSESTEENWEG  2800  MECHELEN
10:30 VV LAAKDAL   K. SAV ST. DIMPNA U12 B   HUIPERSTRAAT  2430  VORST-LAAKDAL
10:00 ASV GEEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A 3-4 DE LEUNEN  RAUWELKOVEN  2440  GEEL
9:30 KVC WESTERLO  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 A 3-1 T KUIPKE  DE MERODEDREEF  2260  WESTERLO
9:00 FC ZWANEVEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 C 3-2 RHOODE  2360  OUD-TURNHOUT
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 21 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
18:00 R  CAPPELLEN FC   K. SAV ST. DIMPNA U10  A   RENE DE PAUWSTRAAT  2950  KAPELLEN

Gepost op: 12 november 2018 om 22.42h

Aantal keren gelezen: 655

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2      
3      
4      
5      
6      
7      
8      
9      
10      
11      
12      
13      
14      
15      
16      
17