1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

beker van antwerpen

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van woensdag 21, vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 november

Wedstrijden van woensdag 21, vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 november

Thuiswedstrijden zaterdag 24 november 2018
uur thuisploeg kl. Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
14:30     KSAV ST. DIMPNA RES A          K. VERBR BALEN A   1-1  
14:30 KSAV ST. DIMPNA U21   VC HERENTALS     0-5  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   OLEN UNITED  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KFC EXC VORST       
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   KFC MOL      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   KFC TONGERLO  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   KFC EXC VORST A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   KFCV ALBERTA      
12:30 KSAV ST. DIMPNA RES B   OLEN UNITED  B   7-0  
12:30 SPARTA   NETEVALEI      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   K. MERKSPLAS  SK  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   ASV GEEL  B      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   KFC DESSEL SPORT  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KSK  KASTERLEE  B   6-1  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   K. RETIE SK  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal          
  Vrij :   U12 B  /  U15 C      
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30      U12 B      
      11:15 - 14:45   U11 C      
      14:30 - 18:00   U8 B      
Thuiswedstrijden zondag 25 november 2018
uur thuisploeg kl. Uitploeg kl. uitslag scheidsrechter
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   KATELIJNE KFC  A   3-2 Lee  Brent
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   VC HERENTALS  A   1-4 Anthonis  wouter
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30   U17 C      
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 21 november 2018 
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
14:30 A.S.V.  GEEL   K. SAV ST. DIMPNA U8  A   De Leunen  Rauwelkoven  2440  Geel
18:00 R.  CAPPELLEN  FC    K. SAV ST. DIMPNA U10   Rene De Pauwstraat  2950  Kapellen
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 23 november 2018 
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
19:30 ALBERTA FC SCHILDE  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 E   Schilde  Raymond Delbekestr.  2980 Zoersel
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 24 november 2018 
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
19:30 K ZWALUWEN OLMEN   KSAV  1° ELFTAL A 1-2 Egstraat 2491  Olmen
19:30 KVV RAUW SPORT   KSAV  1° ELFTAL B 2-2 Blekestraat  2400  Mol
15:00 ARENDONK SPORT B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C     4-2 Heikant  2370  Arendonk
14:30 ASV GEEL     K. SAV ST. DIMPNA U10 A   De Leunen  Rauwelkoven  2440  Geel
13:30 KSK OOSTHOVEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 B   Nieuwstraat  2360  Oud-Turnhout
12:00 BERG EN DAL VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 C   Kattenstadion  Sportlaan  2450  Meerhout
12:45 VV LAAKDAL  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 B   Huiperstraat  2430  Vorst-Laakdal
11:15 FC NETEZONEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 D   Rundershoek  2430  Eindhout-Laakdal
11:00 FC WEZEL SPORT     K. SAV ST. DIMPNA U15 B 2-5 Moresnetlaan  2400  Mol
11:00 FC WEZEL SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 C   Moresnetlaan  2400  Mol
10:00 KSK HEIST  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A   Lostraat  2220 Heist-Op-Den-Berg
10:00 KSK HEIST  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B   Lostraat  2220 Heist-Op-Den-Berg
10:00 K. BERG EN DAL VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 D   Kattenstadion  Sportlaan  2450  Meerhout
9:30 KSK SEFA HERENTALS  A   K. SAV ST. DIMPNA U6   Olympiadelaan  2200  Herentals
Wedstrijden op verplaatsing zondag 25 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag Terrein
9:30 K. MERKSPLAS  SK A   K.SAV ST. DIMPNA U13 A   Sportvelden  Hofeinde  2330  Merksplas
9:30 KFC ZAMMEL  B   K.SAV ST. DIMPNA U13 C   Veestraat  2440  Geel-Zammel
9:30 ARENDONK SPORT  A   K.SAV ST. DIMPNA U12 A   Heikant  2370  Arendonk

Gepost op: 23 november 2018 om 11.55h

Aantal keren gelezen: 621

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC