1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen vrijdag 30 november, zaterdag 1 en zondag 2 december

wedstrijden vrijdag 30 november, zaterdag 1 en zondag 2 december

 

Thuiswedstrijden vrijdag 30 november 2018
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
20:30   K.SAV 1° ELFTAL A   K.RETIE SK   0-2 Bosmans Daniel
Thuiswedstrijden zaterdag 1 december 2018
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
14:30 SPARTA   GERMEER     Sparta
14:30 K. SAV ST. DIMPNA  U13 D   K. ZWALUWEN OLMEN       
14:30 K. SAV ST. DIMPNA  U10 C   K. WITGOOR DESSEL  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA  U9 D   FC PUNT/LARUM  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U9 C   BEEKHOEK SPORT  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA  U6   KFC LINDA OLEN     n.v.t.
12:30 K. SAV ST. DIMPNA  U17 C   K.SAV ST. DIMPNA  U17 B   1-9 Van De Weyer  August
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U13 B   VNA WORTEL      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U10 B   KVC OOSTMALLE  A      
11:15 K. SAV ST. DIMPNA  U9 B   KFC NIJLEN  B      
9:30 K. SAV  G  NIV 2   YRKV  MECHELEN     Goossens  Rudy
9:30 K. SAV G  NIV 3   K.  BERCHEM  SPORT     n.v.t.
9:30 K. SAV  G  NIV 4   LENTEZON  BEERSE     n.v.t.
9:00 K.SAV ST. DIMPNA U15 B   KFC DESSEL SPORT B   3-3 Baki  Yasin
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   KFC ZWARTE LEEUW A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   KFC NIJLEN  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30     U12A      
      11:15 - 14:45   U15B      
      14:30 - 18:00   U13B      
Thuiswedstrijden zondag 2 december 2018
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
14:30 K.SAV 1° ELFTAL B   KFC DE KEMPEN TL B     Lievens  Kevin
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   ZANDHOVEN  S.K.  B      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U13 E   KSV VLUG VOORUIT B      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   KVV OG VORSELAAR  A      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   VC HERENTALS      
  Kantinedienst :   8:00 - 11:30      U13D      
      11:30 - 13:45    U9 C      
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 30 november 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
20:00 KVV OG VORSELAAR      K. SAV ST. DIMPNA U21 0-5 (ff)  
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 1 december 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
14:30 FC ROSSELAAR/HULSEN   K. SAV ST. DIMPNA RES  B 1-3 Olmsebaan  2490  Balen
14:00 K RETIE SK  B   K. SAV ST. DIMPNA U7 A   Vossekot  Geenend  2470  Retie
13:30 KFC  MOL   K. SAV ST. DIMPNA RES  A 2-2 Boeretang  2400  Mol
13:00 LENTEZON BEERSE  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A   Gem. Sportcom  Stadionlaan  2340  Beerse
13:00 FC PUNT/LARUM A   K. SAV ST. DIMPNA U7 B   Leeks  2440  Geel-Punt
12:30 K NOORDSTAR  VV   K. SAV ST. DIMPNA U11 B   Tarwestraat  2200  Noorderwijk  SYNTH
11:30 K BERG EN DAL VV   K. SAV ST. DIMPNA U12 B   Kattenstadion Sportlaan  2450  Meerhout
11:30 ALBERTA  FC   SCHILDE   K. SAV ST. DIMPNA U12 C   Raymond Delbekestraat  2980   Zoersel
11:15 K. RETIE SK  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B   Oosthoven  Nieuwstraat  2360  Oud-Turn
10:30 OLEN  UNITED   K. SAV ST. DIMPNA U8    Gestelstraat  2250  Olen
10:00 K BERG EN DAL VV   K. SAV ST. DIMPNA U11 C   Kattenstadion Sportlaan  2450  Meerhout
9:30 ARENDONK SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U8  A   Heikant  2370  Arendonk
9:30 FC PUNT/LARUM  A   K. SAV ST. DIMPNA U8  C   Leeks  2440  Geel-Punt
Wedstrijden op verplaatsing zondag 2 december 2018
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
12:00 YRKV MECHELEN A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A   Liersesteenweg  2800  Mechelen
9:30 KVV OG VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A   Riemenstraat  2290  Vorselaar
9:30 K VERBR BALEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 C   De Bleukens Nagelsberg 2490 Balen

Gepost op: 26 november 2018 om 22.15h

Aantal keren gelezen: 740

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR