1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van zaterdag 12 en zondag 13 januari

 

 

Thuiswedstrijden zaterdag 12 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
17:00 SPARTA   WELKOM   sparta
14:30 K. SAV ST. DIMPNA RES A   F.C.  WEZEL  SPORT  A 5-0 (ff)  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   KVV  VOSSELAAR 4-1 Swinnen  Dominique
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   KFC  BEEKHOEK  SPORT  B   Ivo  H
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   FC PUNT / LARUM  A   ?
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   K.  WITGOOR  SPORT  B   Ivo H
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   F.C.  PUNT / LARUM   Theo B
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   KFCV  ALBERTA  GEEL   N.V.T.
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   KFC  EZAART  SPORT  A   N.V.T.
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   KFC  EZAART SPORT  B 3-1 ?????
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17  C   KFC  EXC  VORST 1-8 Van De Weyer Rudy
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   ASV  GEEL  B   Theo B
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   KSK  SEFA  HERENTALS  B   N.V.T.
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KVV  RAUW  SPORT 5-1 Mertens Marc
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   LIERSE-KEMPENZONEN    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   ASV  GEEL  A   Theo B
9:00 K. SAV Training G-voetbal     n.v.t. n.v.t.
  Vrij :   U11 A    
  Kantinedienst :   8.30-11.30    U11 Prov    
      11.15-14.30  U8 Prov A    
      14.15-18.00  U7 C    
Thuiswedstrijden zondag 13 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U16  DAMES   FC  BERLAAR - HEIKANT   Theo B
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   K.  VERBR  BALEN  B   Colebunders Eddy
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   K.  TERNESSE  V.V.  A   Loockx dennis
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15  A   KVC  WESTERLO  B   Van  Mechgelen  Erwin
  Kantinedienst :   8.30-11.30     U11 C    
      11.15-13.45   U12 B    
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 12 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag
9:30 KVV  RAUW  SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U15  B 2-5
9:30 KVV  VOSSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 A  
9:30 KFC  HERENTHOUT  A   K. SAV ST. DIMPNA U10 B  
9:30 FC  PUNT / LARUM   K. SAV ST. DIMPNA U10 C  
10:00 K.  BERG EN DAL  VV A   K. SAV ST. DIMPNA U13 D  
10:00 ASV  GEEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A  
10:00 ASV  GEEL  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B  
10:00 K.  WITGOOR  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 C  
11:00 KFC  EXC  VORST   K. SAV ST. DIMPNA U6  
13:00 K.  VERBR  BALEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 D  
13:30 KSK  OOSTHOVEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 B  
Wedstrijden op verplaatsing zondag 13 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
14:30 FC ARENDONK SPORT   SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A Meulegoor  2370  Arendonk
14:30 KFCV ALBERTA   SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B Hollandsebaan  2440 Geel-Winkelomheide
11:00 MINDERHOUT  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U12  A Heistraat  2322  Minderhout
10:00 ASV  GEEL   K. SAV ST. DIMPNA U13 A De Leunen  Rauwelkoven 2440 Geel
9:30 KFC  EZAART  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 C Korenstraat  2400 Mol-Ezaart

Gepost op: 11 januari 2019 om 14.15h

Aantal keren gelezen: 682

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC