1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen van zaterdag 19 en zondag 20 januari

wedstrijden van zaterdag 19 en zondag 20 januari

 

 

Thuiswedstrijden zaterdag 19 januari 2019
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
19:30   ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   KSK WEELDE   4-3 Timmermans  Geert
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   K. RETIE SK  C      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   VV  LAAKDAL  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   FC  WEZEL  SPORT      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   K.  WITGOOR  SPORT  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   VV  LAAKDAL  B      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U13 B   KVC  WESTERLO  D      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 B   VV  LAAKDAL  A      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   LYRA - LIERSE  BERLAAR  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   KFC  DESSEL  SPORT  C   4-1 Melis  Willy
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   KFC  ZWARTE LEEUW  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   LYRA - LIERSE  BERLAAR  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Kantinedienst :   8.30-11.30     U12 A      
      11.15-14.30   U9 A      
      14.15-18.00   U9 B      
Thuiswedstrijden zondag 20 januari 2019
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
14:30 ST. DIMPNA 1° ELFTAL B   KSK SEFA HERENTALS   0-4 Naulaerts  Guy
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   KFC  ZAMMEL  B      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   K.  TERNESSE  VV  A      
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A UITG. K.  RETIE  SK      
  Kantinedienst :   8.30-11.30     U10 A      
      11.15-13.45   U15 B      
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 18 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:30 ALBERTA FC SCHILDE  AMC K. SAV ST. DIMPNA U16 DAMES      
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 19 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
9:15 KSK  OOSTHOVEN   K. SAV ST. DIMPNA U7 C   Nieuwstraat  2360 Oud-Turnhout-Oosthoven
9:30  K.  SINT - JOB   K. SAV ST. DIMPNA U21 1-3 Sportveldlaan 2960 St-job-In-'T-Goor  synth
9:30 KFC  TURNHOUT  A   K. SAV ST. DIMPNA U7 A   Stwg Op Merksplas  2300  Turnhout
10:00 NIEUW  BOECHOUT   K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 2   Olieslagerijstraat  2530  Boechout
10:00 KFC  HEULTJE  A  UITG . K. SAV ST. DIMPNA U12 B   Vijfhuizenstraat 2260 Zoerle-Parwijs
11:15 R. CAPPELLEN FC  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A   René De Pauwstraat  2950  Kapellen  synth
11:15 R. CAPPELLEN FC  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B   René De Pauwstraat  2950  Kapellen  synth
11:30 KFC  EXC  VORST UITG. K. SAV ST. DIMPNA U12 C   De Vloed  Lindestraat  2430 Laakdal-Vorst
11:30 KFC  EXC  VORST   K. SAV ST. DIMPNA U11 C   De Vloed  Lindestraat  2430 Laakdal-Vorst
11:30 K.  BERG EN DAL  VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C   Kattenstadion Sportlaan 2450 Meerhout
12:30 KFC  EXC  VORST   K. SAV ST. DIMPNA U7 B   De Vloed  Lindestraat  2430 Laakdal-Vorst
12:30 ASV  GEEL   K. SAV ST. DIMPNA U11 A   De Leunen Rauwelkoven 2440 Geel
12:45 KFC  BEEKHOEK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 B   Broekstraat  2440 Geel-Ten Aart
13:00 KFC  TONGERLO  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 B 1-3 Geneinde  2260 Westerlo-Tongerlo
14:30 K.  ZWALUWEN  OLMEN     K. SAV ST. DIMPNA U17 C 1-1 Egstraat  2491 Olmen
14:30 KFC  BEEKHOEK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA RES A 5-0 (ff) Broekstraat  2440 Geel-Ten Aart
14:30 KFC  ZAMMEL  B   K. SAV ST. DIMPNA RES B 0-3 Veestraat  2440  Geel-Zammel
16:00 KVC  WESTERLO   K. SAV ST. DIMPNA G - NIV  3    De Merodreef  2260  Westerlo  Synth
16:30 HOEKSKE  B   SPARTA    
Wedstrijden op verplaatsing zondag 20 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
9:30 KSK  KASTERLEE  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A 3-2 Duineneind  2460  Kasterlee
9:30 KSK  BRANDDONK  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 C   Groenedijk  2470  Retie
10:00 ASV  GEEL   K. SAV ST. DIMPNA U15 A 1-3 De Leunen Rauwelkoven 2440 Geel
10:00 KSK  HEIST   K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 4   Lostraat  2220  Heist-Op-Den-Berg
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 23 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
18:00 KVV  RAUW  SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U13   Blekestraat  2400 Mol-Rauw

Gepost op: 14 januari 2019 om 22.00h

Aantal keren gelezen: 764

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR