1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Wedstrijden van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 januari

 

 

Thuiswedstrijden zaterdag 26 januari 2019
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
17:00 SPARTA   DE  KROON      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA RES A   VV  LAAKDAL  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   K.  MERKSPLAS  SK     Hesters  Herbert
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   KVC  HOUTVENNE      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   KSK  BRANDDONK  B      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KFCV  ALBERTA  GEEL      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   KSK  BRANDDONK  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   FC  NETEZONEN      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   K.  ZWALUWEN  OLMEN  C      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA RES B   VV  LAAKDAL  C      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   KSK  KASTERLEE  B     Evers Derre
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   VC  HERENTALS  A      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   FCO BEERSCHOT - WILRIJK  B      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   KFC  DESSEL  SPORT  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KFC  HEULTJE  A     Swerts Luc
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   FCO BEERSCHOT - WILRIJK  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal         n.v.t.
  Vrij :    1° ELFTAL B  /  U12 C      
  Kantinedienst :          
             
             
Thuiswedstrijden zondag 27 januari 2019
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
10:45  ST. DIMPNA U16 DAMES   GRAVENWEZEL - SCHILDE  A      
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   KFC  DESSEL  SPORT  D     Verborgt  Tom
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   BEERSCHOT - WILRIJK  A     Torfs Bart
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   KVV  OG  VORSELAAR  A     Goetelen Eric
  Kantinedienst :          
             
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 25 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
20:00 VERBR BALEN   K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A   Nagelsberg  2490  Balen
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 26 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
9:30 KFC  MOL   K. SAV ST. DIMPNA U9 C   Boeretang  2400  mol
10:00 ZWALUWEN  OLMEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 B   Egstraat  2491  Olmen
10:00 EENDRACHT  ZOERSEL   K. SAV ST. DIMPNA U10 B   Westmallebaan  2980  Zoersel
10:00 KSK  HEIST  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A   Lostraat  2220  Heist-Op-Den-Berg
10:00 KSK  HEIST  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B   Lostraat  2220  Heist-Op-Den-Berg
10:45 VERBR  BALEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U6   Het Heike  Stappersdijk  2490  Balen
11:00 VERBR  BALEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 D   Het Heike  Stappersdijk  2490  Balen
13:00 KSK  WEELDE   K. SAV ST. DIMPNA U13 B   Baetenheide/Laerstraat  2381 Weelde
13:00 BEERSCHOT - WILRIJK  C   K. SAV ST. DIMPNA U10 A   Universiteitsplein  Campus UIA  2610 Wilrijk
13:00 ZWALUWEN  OLMEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 C   Egstraat  2491  Olmen
13:30 KFC  EZAART  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 D   Korenstraat  2400  Mol-Ezaart
Wedstrijden op verplaatsing zondag 27 januari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
9:30 KVC  WESTERLO  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 A   De Merodedreef  2260 Westerlo  Synth !!!
10:00 FC  PUNT / LARUM  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 C   Leeks  2440  Geel-Punt
10:00 KFC  LILLE   K. SAV ST. DIMPNA U12 A   FC Gierle  Poeyelheide  2275  Gierle

Gepost op: 22 januari 2019 om 7.56h

Aantal keren gelezen: 516

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR