1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Afgelaste Wedstrijden van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 februari

Alle thuiswedstrijden voor zaterdag 2 en zondag 3 februari zijn afgelast !!!!!!!!!!

 

Thuiswedstrijden zaterdag 2 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
20:00   K. SAV  1° ELFTAL A   K.  ANTONIA  FC     KBVB
18:00 K. SAV  1° ELFTAL B   OLEN  UNITED     KBVB
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 D   FC  NETEZONEN  A     AFGELAST
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U10 C   K.  VERBR  BALEN     AFGELAST
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U9 C   VC  MOLDAVO  B     AFGELAST
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9  D   K.  BERG EN DAL  VV  A     AFGELAST
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U13  B   KFC  TURNHOUT  C     AFGELAST
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   K.  TERNESSE  VV  A     AFGELAST
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 B   FC  WEZEL  SPORT     AFGELAST
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U9  B   KFC  LILLE  B     AFGELAST
9:30 K. SAV  G - NIV 2   CROSSING  VISSENAKEN     AFGELAST
9:30 K. SAV  G - NIV 3   KVS  BRANST     AFGELAST
9:30 K. SAV  G - NIV 4   LIERSE - KEMPENZONEN     AFGELAST
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   FC  ZWANEVEN  A     AFGELAST
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   KFC  LILLE  A     AFGELAST
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. AFGELAST
  Vrij :     U6      
  Kantinedienst :   8.30-11.30     U13 A      
      11.15-14.30  U17 A      
      14.15-18.00  U13 C      
Thuiswedstrijden zondag 3 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 C   KFC  BEEKHOEK  SPORT  A     AFGELAST
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U13 A   FC  ARENDONK  SPORT  A     AFGELAST
9:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   KFC  LENTEZON  BEERSE  A     AFGELAST
  Kantinedienst :   8.30-11.30     U13 D      
      11.15-13.45  U9 D      
Thuiswedstrijden woensdag 6 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
18:00 K. SAV ST. DIMPNA U13    K.F.C.  TURNHOUT      
18:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 A   K.  RETIE  S.K.      
18:00 K. SAV ST. DIMPNA U11   HOOGSTRATEN  V.V.      
18:00 K. SAV ST. DIMPNA U8   R.  CAPPELLEN  F.C.      
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 1 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
20:00 KASTERLEE   K. SAV ST. DIMPNA RES.A   AFGELAST
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 2 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
9:30 K.  VOSSELAAR  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A   AFGELAST
9:30 KSV  OUD-TURNHOUT  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 B   Albert Sohiestraat  2360 Oud-Turnhout
9:30 KFC  DE KEMPEN  TL  A   K. SAV ST. DIMPNA U7 A   Prijstraat  2460  Tielen
10:45 FC  ARENDONK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U7 C   AFGELAST
11:00 KFCV  ALBERTA  GEEL  B   K. SAV ST. DIMPNA RES  B   AFGELAST
11:00 KFC  TURNHOUT  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A   Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout  Synth
11:00 KFC  TURNHOUT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B   Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout  Synth
11:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U7 B   AFGELAST
12:00 K.  SV  VLUG VOORUIT A   K. SAV  U16  DAMES   AFGELAST
12:20 K.  VRIJHEID  HERSELT   K. SAV ST. DIMPNA U12 B   Limberg  2230  Herselt
13:00 FC  ARENDONK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C   AFGELAST
13:00 FC  ARENDONK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U12 C   AFGELAST
13:00 KFC  EZAART  SPORT     K. SAV ST. DIMPNA U11 C   Korenstraat  2400  Mol-Ezaart
14:30 FC  ARENDONK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U21   AFGELAST
14:30 PRO MILLE   SPARTA   AFGELAST
15:00 K.  BLAUWVOET  OEVEL     K. SAV ST. DIMPNA U17 B   AFGELAST
15:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C   Korenstraat  2400  Mol-Ezaart
Wedstrijden op verplaatsing zondag 3 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag terrein
9:30 KVV  OG  VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A   Riemenstraat  2290  Vorselaar
9:30 K.  TERNESSE  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 A   Brieleke  2160  wommelgem  Synth !!!
9:30 ARENDONK  SPORT  D   K. SAV ST. DIMPNA U15 C   AFGELAST
11:00 F.C.  NETEZONEN   K. SAV ST. DIMPNA U7 A   Rundershoek  2430  Laakdal-Eindhout

Gepost op: 1 februari 2019 om 17.48h

Aantal keren gelezen: 1212

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR