2e PROV 25 april 2019

19.00u

Verbr. Zwijndrecht
KSAV A

wedstrijdbal: EINDRONDE

4e PROV 28 april 2019

15.00u

De Kempen B
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van zaterdag 9, zondag 10 en dinsdag 12 februari

Wedstrijden van zaterdag 9, zondag 10 en dinsdag 12 februari

 

Thuiswedstrijden zaterdag 9 februari 2019
uur thuisploeg kl Uitploeg kl   uitslag scheidsrechter
19:30     SAV 1° ELFTAL A   OG VORSELAAR   0-0 Van Reeth Jordy
14:30 SAV ST. DIMPNA U13 D           VC  MOLDAVO  B      
14:30 SAV ST. DIMPNA U10 C   VC  MOLDAVO  B      
14:30 SAV ST. DIMPNA U9 C   KSK  OOSTHOVEN  B      
14:30 SPARTA   LOOI      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 D   KFC  BEEKHOEK  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U6   K.  BERG EN DAL  VV  A      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U13 B   KFC  PULDERBOS A      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 B   KSK  KASTERLEE  B      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 B   HOOGSTRATEN  VV  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 B   K.  VERBR  BALEN  A   2-2  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U9 A   HOOGSTRATEN  VV  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij :   U17 B  /  15 A  /  U16  DAMES      
  Kantinedienst :   8.30-11.30     G-voetbal      
      11.15-14.30   U15 C      
      14.15-18.00   U9 C      
Thuiswedstrijden zondag 10 februari 2019
uur thuisploeg kl Uitploeg kl uitslag scheidsrechter
9:30 SAV ST. DIMPNA U13 C   K.  NOORDSTAR  VV  C      
9:30 SAV ST. DIMPNA U12  A UITG K.  MERKSPLAS  SK  A      
  Kantinedienst :   8.30 tot einde    U6      
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 9 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
9:30 KSK  OOSTHOVEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U17 C   5-2
9:30 BERCHEM  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U8 A    
9:30 BERCHEM  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 B    
9:30 VC  MOLDAVO  B   K. SAV ST. DIMPNA U7  A    
9:45 MERKSPLAS  SK  A   K. SAV ST. DIMPNA U11 A    
10:00 KFC  TONGERLO   K. SAV ST. DIMPNA U12 B    
10:30 KFC  BEEKHOEK  B   K. SAV ST. DIMPNA U8 C    
11:00 VC  MOLDAVO  B   K. SAV ST. DIMPNA U11 B    
11:00 RVC  HOBOKEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U10  A    
11:00 KFC  BEEKHOEK B   K. SAV ST. DIMPNA U7  C    
11:30 K.  BERG EN DAL  VV     K. SAV ST. DIMPNA U11 C    
13:00 KVV  RAUW  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA RES A   2-1
13:00 K.  BERG EN DAL  VV     K. SAV ST. DIMPNA U12 C    
13:00 K.  BERG EN DAL  VV     K. SAV ST. DIMPNA U7  B    
15:00 BLAUWVOET  OEVEL  B   K. SAV ST. DIMPNA RES B   1-1
15:00 KSK  KASTERLEE   K. SAV ST. DIMPNA U21   2-3
Wedstrijden op verplaatsing zondag 10 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag
15:00 K HIH SK TURNHOUT   K. SAV  1° ELFTAL B   Stwg  Op Merksplas  2300  Turnhout
10:00 ASV  GEEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U17 A   1-3
10:00 KFC  BEEKHOEK A   K. SAV ST. DIMPNA U15 C   2-2
Wedstrijden op verplaatsing dinsdag 12 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
18:30 O.G.  VORSELAAR  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A   Riemenstraat  2290  Vorselaar

Gepost op: 5 februari 2019 om 20.53h

Aantal keren gelezen: 526

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 FC WEZEL SPORT 29 70
2 K. SAV ST. DIMPNA A 29 58
3 KVV OG VORSELAAR 29 46
3 KFC ANTONIA A 29 46
5 K. VLIMMEREN SP. 29 43
6 WHITE STAR 29 41
7 K. BEVEL FC 29 40
8 KSK WEELDE 29 39
9 K. VRIJH. HERSELT 29 38
10 K. RETIE SK 29 37
11 K. MERKSPLAS SK 29 35
12 VERBR. BALEN 29 34
13 KFC BEEKHOEK SP. 29 32
14 ARENDONK SPORT 29 29
15 K. ZWAL. OLMEN 29 26
16 MINDERHOUT VV 29 18

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 VC POEDERLEE 31 73
2 FC PUNT-LARUM 30 64
3 KVV RAUW 30 62
4 K. BLAUWV. OEVEL 30 60
5 SKS HERENTALS 30 55
6 OLEN UNITED 30 52
7 KSK OOSTHOVEN 30 52
8 KFC EZAART 30 44
9 KFC DE KEMPEN TL B 30 43
10 KFC GROBBENDONK 30 42
11 KFC WECHELDERZANDE 30 39
12 KFCV ALBERTA 31 36
13 VV MLK. LICHTAART 30 30
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 30 26
15 K. SAV ST. DIMPNA B 30 21
16 FC ROSSELAAR HULSEN 30 18
17 K. HIH TURNHOUT 30 6