1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Uitslagen van vrijdag 15, zaterdag 16,zondag 17 en woensdag 20 februari februari

Wedstrijden van vrijdag 15, zaterdag 16,zondag 17 en woensdag 20 februari

 

 

Thuiswedstrijden zaterdag 16 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
19:30 K. SAV 1° ELFTAL B     WECHELDERZANDE     Arras  Dirk
14:30 K. SAV ST. DIMPNA RES  A   KFC  EXC  VORST   2-2  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   VC  HERENTALS   3-0 Verreckt  Mathias
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   K.  BEVEL  FC  A      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   FC  WEZEL  SPORT      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KFC  EXC  VORST  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   VV  LAAKDAL      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   KSK  KASTERLEE  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   VV  LAAKDAL  A      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   K.  RETIE  SK  B      
12:30 SAV ST. DIMPNA RES B   FC  PUNT / LARUM  B   0-1  
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   K.  RETIE  S.K.  B   2-8 Van Caimere  Johan
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   KVC  WESTERLO  C      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   HOOGSTRATEN  VV  B      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   K.  WITGOOR  SPORT  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   KFC  DESSEL  SPORT  B   2-2 Boeckx  Karel
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   HOOGSTRATEN  VV  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Vrij :   U13 A  /  U10 A  SPARTA      
  Kantinedienst :   8u30-11u30    U15 A      
      11u15-14u30  U8 A      
      14u15-18u00  U8 B      
Thuiswedstrijden zondag 17 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   KFC  MOL  B     Van Grieken  Michael
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   KFC  NIJLEN  A     Torfs  Bart
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   FCO  BEERSCHOT     Hoes  Eddy
  Kantinedienst :   8u30-11u30         U17 C      
      11uu15-13u45    U7 B      
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 15 februari 2019
uur thuisploeg kleedkamer Uitploeg   terrein
19:30 GROENENHOEK   K. SAV U16  DAMES   Ruimtevaartlaan  2100  Deurne
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 16 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
9:30 DESSEL  SPORT  C   K. SAV ST. DIMPNA U13 B   Sportpark  2480  Dessel
9:30 K.  RETIE  SK  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 D   Vossekot  Geenend 2470  retie
9:30 YRKV  MECHELEN  C   K. SAV ST. DIMPNA U10 A   Liersesteenweg  2800  Mechelen  Synth !!!
9:30 KFC  ZAMMEL   K. SAV ST. DIMPNA U10 C   Veestraat  2440  Geel-Zammel
9:30 KSK  WEELDE  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 C   Baetenheide / Laarstraat  2381  Weelde
9:30 FC  WEZEL  SPORT  C   K. SAV ST. DIMPNA U9 D   Moresnetlaan  2400  Mol-Wezel
11:00 DESSEL  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 B   Sportpark  2480  Dessel
11:00 DESSEL  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U9  A   Sportpark  2480  Dessel
11:00 RC  MECHELEN   K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 3   Ruimtevaartlaan  2100  Deurne
11:00 DESSEL  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U9  B   Sportpark  2480  Dessel
12:00 OLMEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U6   Egstraat  2491  Olmen
13:00 KFC  MOL  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 B   1-1
Wedstrijden op verplaatsing zondag 17 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
15:00 BEEKHOEK SPORT   K. SAV1° ELFTAL A   Broekstraat  2440  Geel-Ten Aart
11:45 KSC  MECHELEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A   Jubellaan  2800  Mechelen
11:00 K.  RC  Mechelen   SAV ST. DIMPNA G - NIV 3   Oscar Van Kesbeeckstraat  2800  Mechelen
10:45 K.  BERCHEM  SPORT   SAV ST. DIMPNA G - NIV 2   Berchemstadionstraat  2600  Berchem
10:45 K.  BERCHEM  SPORT   SAV ST. DIMPNA G - NIV 4   Berchemstadionstraat  2600  Berchem
10:30 FC  NETEZONEN  B   SAV ST. DIMPNA U13 C   Rundershoek  2430  Laakdal-Eindhout
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 20 februari 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
18:00 KFC  TURNHOUT   K. SAV ST. DIMPNA U13   Stwg Op Merksplas  2300  Turnhout  Synth !!!
18:00 HOOGSTRATEN  VV   K. SAV ST. DIMPNA U11   Kathelijnestraat  2320  Hoogstraten
18:00 R.  CAPPELLEN  F.C.   K. SAV ST. DIMPNA U8   René De Pauwstraat  2950  Kapellen  Synth !

Gepost op: 12 februari 2019 om 9.57h

Aantal keren gelezen: 651

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR