1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

uitslagen van zaterdag 6, zondag 7 en woensdag 10 april

wedstrijden van zaterdag 6, zondag 7 en woensdag 10 april

 

Thuiswedstrijden zaterdag 6 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
19:30    K. SAV 1° ELFTAL B   K.  BLAUWVOET  OEVEL 1-4 Van Gestel Kristof
14:30 K. SAV  RESERVEN A   ROSSELAAR / HULSEN  A 3-1  
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   KFC  TONGERLO    
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   K.  BERG EN DAL  VV      
14:30 SPARTA   SCHOONBROEK    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   K.  BERG EN DAL  VV      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   VC  MOLDAVO  B    
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   K.  BERG EN DAL  VV      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   BEEKHOEK  SPORT  B    
12:30 K. SAV RESERVEN B   KVV  RAUW  SPORT  B 1-1  
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   KSK  OOSTHOVEN  B 1-3  
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 A   K.  MERKSPLAS  SK  A    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   BERCHEM SPORT 2004  B    
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   VC  MOLDAVO  B    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U10 A   RVC  HOBOKEN  A    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   BERCHEM SPORT 2004  A    
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   BEEKHOEK  SPORT  B    
9:00 K. SAV Training G-voetbal        
  Vrij :   U17 B  /  U16 DAMES  /  U15 A    
  Kantinedienst :   8u30-11u30      G-voetbal    
      11u15-14u30    U15 A    
      14u15-18u00    U17 A    
Thuiswedstrijden zondag 7 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg uitslag scheidsrechter
10:45 K. SAV ST. DIMPNA U15 C   BEEKHOEK  SPORT  A 5-6  
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   ASV  GEEL 5-3  
  Kantinedienst :   8u30-11u30      U9 C    
      1U15-13U45     U9 D    
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 6 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
9:15 KSK  OOSTHOVEN  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 C Nieuwstraat  2360  Oud-Turnhout/Oosthoven
9:30 PULDERBOS  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 B Mastenbaan  2242  zandhoven/Pulderbos
9:30 HOOGSTRATEN  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A Katelijnstraat  2320  Hoogstraten
9:30 HOOGSTRATEN  VV  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B Katelijnstraat  2320  Hoogstraten
11:00 K.  VERBR  BALEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U15 B Bleukens Nagelsberg 2490 Balen
11:00 VC  MODAVO  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 C St. Carolusstraat  2400  Mol
11:00 KFC  BEEKHOEK  SPORT  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 D Broekstraat  2440  Geel/Ten Aart
11:30 K.  BERG EN DAL  VV  A   K. SAV ST. DIMPNA U6 Kattenstadion Sportlaan  2450  Meerhout
12:30 KSK  KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA U10 B Duineneind  2460  Kasterlee
13:00 VC  MODAVO  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 D St. Carolusstraat  2400  Mol
Wedstrijden op verplaatsing zondag 7 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
15:00 K RETIE SK   K. SAV 1° ELFTAL A 3-0
10:00 NOORDSTAR  VV  C   K. SAV ST. DIMPNA U13 C Tarwestraat  2200 Noorderwijk  SYNTH !!
10:00 KSK  WAVRIA   K. SAV  G - NIV 4 Schrans 2861  OLV - Waver
11:00 K.  MERKSPLAS  SK  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A Hofeinde  2330  Merksplas
14:00 KV  MECHELEN   K. SAV  G - NIV 3 Liersestwg  2800  Mechelen
15:15 KV  MECHELEN   K. SAV  G - NIV 2 Liersestwg  2800  Mechelen
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 10 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg terrein
18:30 KSK  BRANDDONK  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 C Greoendijk  2470  Retie
18:30 KFC  ZAMMEL   K. SAV ST. DIMPNA U15 Veestraat  2440  Geel/Zammel

Gepost op: 5 april 2019 om 11.39h

Aantal keren gelezen: 565

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR