1e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV A
Rauw

wedstrijdbal: oefenwedstrijd

4e PROV 21 augustus 2019

20.00u

KSAV B
Kasterlee

wedstrijdbal: Beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Wedstrijden van woensdag 24, donderdag 25, zaterdag 27 en zondag 28 april

Wedstrijden van woensdag 24, donderdag 25, zaterdag 27 en zondag 28 april en woensdag 1 mei.

 

Thuiswedstrijden woensdag 24 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
18:00      SAV ST. DIMPNA U11 A   KVV  OG  VORSELAAR      
19:30 SAV ST. DIMPNA U15 C   KFC  EZAART  SPORT      
19:30 SAV ST. DIMPNA U21   K.  MERKSPLAS  S.K.     MEEL  LUC
Thuiswedstrijden zaterdag 27 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U21   MINDERHOUT  VV      
14:30 K. SAV ST. DIMPNA U8 C   KSK  BRANDDONK B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 C   K.  ZWALUWEN  OLMEN  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 B   K.  BLAUWVOET  OEVEL      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 B   K.  ZWALUWEN  OLMEN  B      
13:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 C   VV  LAALDAL  B      
12:30 K. SAV ST. DIMPNA U17 C   KFC  MOL     JEEGERS  ROBBY
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U12 B   WIEKEVORST  SPORT      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 B   OEVEL      
11:00 K. SAV ST. DIMPNA U7 A   K.  VERBR  BALEN  B      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 B   FC  WEZEL  SPORT     BLOCKX  BAPTIST
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U11 C   KFC  MOL      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U8 A   RUPEL - BOOM  A      
9:00 K. SAV Training G-voetbal       n.v.t. n.v.t.
  Kantinedienst :   8u30 - 11u30      
      11u15 - 14u30   U8 A      
      14u15 - 18u00   U8 B      
Thuiswedstrijden zondag 28 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   uitslag scheidsrechter
15:00 K. SAV  1° ELFTAL  A   VERBR  ZWIJNDRECHT      
10:45 K. SAV  U16 DAMES   ALBERTA  FC  SCHILDE  A      
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U17 A   KATELIJNE  FC  A     Oris  Jozef
9:00 K. SAV ST. DIMPNA U15 A   KFC  NIJLEN  A     Moons  Davy
  Kantinedienst :   8u30 - 11u30     U7 A      
      11u15 - 13u45   U13 B      
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 24 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
18:00 KFC  EXC  VORST   K. SAV ST. DIMPNA U12 C   De Vloed  Lindestraat  2430  Laakdal/Vorst  
18:30 K.  VERBR  BALEN   K. SAV ST. DIMPNA U15 B   Het Heike  Stappersdijk  2490  Balen
18:30 K.  MERKSPLAS  SK   K. SAV ST. DIMPNA U12    Hofeinde  2330  Merksplas
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 25 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
19/00 VERBR  ZWIJNDRECHT   K. SAV 1° ELFTAL  A   R. Orlentstraat  2070  Zwijndrecht
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 27 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg   terrein
9:30 VC  HERENTALS   K. SAV ST. DIMPNA U10 A   Herenthoutseweg  2200 Herentals  SYNTH !!!
9:30 KFC  WITGOOR  SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U10 B   Wouwerstraat  2480  Dessel
9:30 FC  NETEZONEN   K. SAV ST. DIMPNA U10 C   Rundershoek  2430  Laakdal/Eindhout
9:30 KFC  TURNHOUT  B   K. SAV ST. DIMPNA U9 B   Leemshoeve  Stwg Op Merksplas  2300 Turnhout
9:30 FC  WEZEL  SPORT   K. SAV ST. DIMPNA U9 C   Moresnetlaan  2400  Mol/Wezel
10:00 KFC  ENDRACHT  ZOERSEL  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 B   Westmallebaan  2980  Zoersel
10:00 K.F.C.  LINT  A   K. SAV ST. DIMPNA U12 A   Lerenveld  2547  Lint
10:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U6   Korenstraat  2400  Mol/Ezaart
11:30 K.  ZWALUWEN  OLMEN     K. SAV ST. DIMPNA U9 D   Egstraat  2491  Olmen
12:30 KSK  KASTERLEE  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 D   Duineneind  2460  Kasterlee
12:30 KFC  TURNHOUT  A   K. SAV ST. DIMPNA U9 A   Leemshoeve  Stwg Op Merksplas  2300 Turnhout
15:00 FC  ARENDONK  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U15 B   Heikant  2370  Arendonk
19:30 KFC  DE KEMPEN  TL  B   K. SAV 1° ELFTAL B   Prijstraat  2460  tielen
Wedstrijden op verplaatsing zondag 28 april 2019
uur thuisploeg   Uitploeg     terrein
9:30 KFC  NIJLEN  A   K. SAV ST. DIMPNA U13 A   Goorstraat  2560  Nijlen
11:00 KFC  EZAART  SPORT  B   K. SAV ST. DIMPNA U13 C   Korenstraat  2400  Mol/Ezaart
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 01 mei 2019
uur thuisploeg   Uitploeg     terrein
9:30 KFC  DESSEL   K. SAV ST. DIMPNA U15  B   Sportpark  2480  Dessel

Gepost op: 23 april 2019 om 13.31h

Aantal keren gelezen: 761

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR